19 Червня, 2024
Процес запущений! Арахамія влетів: збір підписів за відставку Разумкова! Злетить з посади і олігархи не спасуть.

Процес запущений! Арахамія влетів: збір підписів за відставку Разумкова! Злетить з посади і олігархи не спасуть.

Тільки що нардеп Ярослав Железняк повідомив про те, що глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія запросив підписні листи для збору підписів за відставку спікера Разумкова.

Відповідний документ він опублікував у своєму Телеграмі.

Голова Верховної Ради вже прокоментував ці дії глави своєї фракції на своїй сторінці в Фейсбук.Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади Голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Одразу розписав документ на Апарат Верховної Ради України.Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи. Продуктивної роботи у Трускавці!)

Напередодні у своєму інтерв’ю виданню “Українська правда” Разумков заявляв, що поки що з підписними листами ніхто не заходив. Він не обговорював із Президентом Володимиром Зеленським питання своєї можливої відставки з посади Голови Верховної Ради.

“Верховна Рада обирає на посаду Голову Верховної Ради, першого віцеспікера, заступницю, в даному випадку, мова йде про Олену Кондратюк. Ще раз – обирає Верховна Рада. Так само ВРУ може відкликати. Чи хтось буде, скажімо так, ініціювати додатково ззовні цей процес – це вже інша історія. Але чи буде цим займатися Президент, я думаю, що краще на це він зможе відповісти самостійно. У мене з ним розмов про це не було”, – сказав Разумков.

Він зауважив, що наразі формальних підстав для його відкликання з посади Голови ВР немає і за підписними листами, необхідними для ініціації відповідної процедури, ніхто не приходив.

“Ви ж чудово знаєте, що про це говорять років так зо півтора. Тим більше це дійсно відбувається у формі якихось кулуарних розмов”, – зазначив спікер.

Водночас він висловив думку, що чутки про його можливу відставку наразі можуть поширюватися через направлення законопроєкту “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” (№5599) до голосування в другому читанні.

“Але якщо ми сьогодні з вами подивимося, Президент це повністю підтримує. Він нещодавно провів онлайн-зустріч з паном Букіккіо (Джанні Букіккіо – голова Венеційської комісії – ред.)… Я не бачу в цьому проблеми і вважаю, що зробив усе правильно. До мене звернулися всі опозиційні фракції, уповноважена з прав людини. Добре, що зараз Президент підтримує ініціативу щодо опрацювання вищезазначеного в подальшому закону Венеційською комісією”, – додав Разумков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!