19 Червня, 2024
Правду показали відразу після відставки! Разумкова накрило – сталось немислиме: скандальна інфорамація. Вже сьогодні – це кінець

Правду показали відразу після відставки! Разумкова накрило – сталось немислиме: скандальна інфорамація. Вже сьогодні – це кінець

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на телеканалі «Україна 24» розповів про свої плани після можливої відставки з посади. На запитання, що він буде робити, якщо його звільнення підтримає Рада, спікер відповів:

«Дмитро Олександрович Разумков буде робити те саме, що і останні 2,5 роки – реалізовувати ту програму, з якою ми приходили до людей, яка будувалася в тому числі і на цих ефірах. Вона так і писалася фактично – від людей до людей… Ми йшли, говорили те, у що віримо, те, що вважаємо за правильне, а потім воно ставало ще одним рядком у нашій програмі».

Разумков додав, що він «залишається в парламенті«.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков також розповів, що глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко може стати першим віцеспікером Верховної Ради в результаті кадрових перестановок, пов’язаних з відставкою Разумкова. Сам Корнієнко дану інформацію не підтвердив.

Також Разумков прокоментував свою можливу відставку.

«Відбувається те, що відбувається. Фракція «Слуга народу» вирішила відкликати з посади голову Верховної Ради. Це регламентна норма, вони мають на це право. Ми можемо говорити про методи, які для цього використовуються, але це їх право, їх совість… Щодо мене – я своїх позицій не змінюю. Я як приходив з базовими цінностями в 2019 році, з такими сьогодні й залишаюсь», – заявив він.

Відзначимо, що громадський активіст та очільник Центру протидії Корупції Віталій Шабунін вирішив зібрати всі так звані “цінності” Разумкова , чим довів необхідність його відставки. Далі в оригіналі.

З точки зору політики зрозумілим є бажання президента позбутися Разумкова.

Так само зрозумілим є бажання опонентів максимально зіграти цим проти Зеленського.

Комічними є намагання створити Разумкову образ захисника демократії.

Це ж той Разумков, який (на догоду проросійським політикам) захистив від очищення огидний Конституційний Суд.

Пригадуєте історію знесення покарання за брехню в деклараціях (за поданням ОПЗЖ)? Створена Разумковим робоча група вже майже РІК “терміново” вирішує питання з КСУ.

Рік! За цей подарований Разумковим час покидьки в КСУ оговталися і пішли в контрнаступ.

 

Наприклад, вчора КСУ відновив розгляд провадження, яке відкриває Коломойському і ко можливість відіграти приватизацію Привату та ліквідацію банків-помийок.

На черзі початок знесення судової реформи (одразу після пасу Пленуму ВС), а ще знищення антикорупційного суду, незаконного збагачення (вчергове), спецконфіскації, медичної реформи і т.д.

Разумков так сильно “вирішував” проблему з КСУ, що суддя Сліденко, який грохнув декларування, забув піти у відставку (хоча й дуже обіцяв). За минулий рік він отримав 3,6 МЛН грн наших податків.

Ну, і ще багато чого Разумков начудив поза межами КСУ. Я багато про це писав.

Наприклад, спецом затягнув з відновленням тюрми за брехню в деклараціях. Зусиллями Разумкова ми не можемо тепер нормально карати за брехню в деклараціях за 2020 р.

Цими діями Разумков купував лояльність депутатських груп, які, в свою чергу, мали захистити його на посаді.

І що, помогло воно йому? Нехай це стане уроком для наступних Спікерів.

Відзначимо, що Засідання Верховної ради 7 жовтня, на якому планують розглянути питання відставки спікера Дмитра Разумкова, вестиме нардеп від «Слуги народу» Данило Гетманцев.

Таке рішення було прийнято на вчорашньому пленарному засіданні.

«Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев призначений головуючим на пленарному засіданні 7 жовтня», – повідомили у пресслужбі ВР в середу, 6 жовтня.

У Раді пояснили, що в даному випадку (згідно з Регламентом) головуючим на пленарному засіданні повинен бути нардеп, який не підписав пропозицію про відкликання спікера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!