27 Лютого, 2024
Повинен був взяти Львів 21 березня: путін готується ліквідувати лукашенка за обман — розкрилися подробиці

Повинен був взяти Львів 21 березня: путін готується ліквідувати лукашенка за обман — розкрилися подробиці

З моменту підлого вторгнення російських військ в Україну всі пов’язували самопроголошеного президента Білорусі лукашенка з господарем кремля, і побоювалися, що він також запровадить свої війська на територію нашої країни. Проте, мабуть, він «кинув» путіна, чим привів його в сказ,  пише  Telegram-канал «Правда Геращенко».

Повідомляється, що під час зустрічі в кремлі лукашенко пообіцяв путіну, що нападе на Україну не пізніше 21 березня, через що з нашої країни спішно забралася дипмісія Білорусі. Йому було поставлено завдання організувати масштабну атаку на Львів через Волинь для того, щоб перекрити всі дороги з Європи та зупинити постачання зброї та допомоги з ЄС, США та Британії.

Ватажок рашистів дуже розраховував на допомогу лукашенку, оскільки ситуація для нього склалася критична – Сполучені Штати схвалили допомогу Україні у сумі 13,6 млрд. доларів. Вона включає, крім усього іншого, 9 тисяч протитанкових «Джавелінів», а це більше, ніж всього танків у Росії.

В результаті у господаря кремля розпочали роботу над фізичним усуненням лукашенка після проведення перевороту. Його організацію хочуть доручити спецслужбами Росії разом із ВС Білорусі та агентами КДБ. Водночас, це не вигідно Україні, оскільки нашій країні на руку, що лукашенко продовжує нічого не робити за вказівкою путіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!