21 Лютого, 2024
Повний рoзpив з Росією дип відносини, початок мобілізації і термінове прийняття звернення до НАТО – “Слуги Народу” вимагають від Зеленського негайно діяти

Повний рoзpив з Росією дип відносини, початок мобілізації і термінове прийняття звернення до НАТО – “Слуги Народу” вимагають від Зеленського негайно діяти

У заяві підкреслюється, що дії Росії для України становлять загрозу, нардепи вимагають від президента проведення негайного засідання ВР.

“Слуги народу” звернулися до президента України Володимиру Зеленському в зв’язку з великою концентрацією російських військ на кордоні з Україною. Текст звернення на своїй сторінці в Facebook оприлюднила нардеп Єлизавета Богуцька.  Відзначається, що дії Росії є для України “екзистенціальної загрозою”, і що наша країна повинна сприймати їх як реальні приготування до розширення збройної агресії. Нардепи вимагають від Зеленського негайного проведення засідання ВР за участю Кабміну, самого президента і начальників спецслужб.

У заяві міститься ряд пунктів, крім розриву дипломатичних відносин з Росією, нардепи пропонують провести призов резервістів до лав ВР, завчасно почати проведення заходів мобілізації.

Більш того, нардепи запропонували прийняти звернення до країн НАТО з метою тимчасового розгортання на території України підрозділи протикорабельних ракет і протиповітряної і протиракетної оборони, а також бойових кораблів. Звернення закінчується закликом до українців, які проживають і працюють на території РФ завершити свої справи і повернутися в Україну.

Раніше під час зустрічі Володимира Зеленського з президентом Франції Макрона, лідер України заявив, що вже зовсім скоро стане відомо, які країни підтримують надання Україні плану дій щодо членства  (ПДЧ) в Альянсі.  Нагадаємо, Зеленський розповів,  навіщо Росія стягує танки до кордонів України .

Президент підкреслив, що нинішня ескалація на сході України і триває концентрація військ РФ на українському кордоні – це спроба Кремля залякати Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!