18 Червня, 2024
Поліція озвучила версію загибелі Полякова…

Поліція озвучила версію загибелі Полякова…

У момент смерті нардеп Антон Поляков був п’яний. Він не хотів їхати додому, так як посварився зі своєю співмешканкою Ганною Скороход.

У правоохоронних органах підтвердили, що депутат Верховної Ради Антон Поляков в момент смерті перебував в стані алкогольного сп’яніння: у його крові знайшли алкоголь у обсязі 1 проміле.

Відповідна інформація була озвучена на брифінгу Національної поліції в п’ятницю.

Для згаданої ступеня сп’яніння характерні емоційні сплески, агресія, ейфорія, а також порушення мислення і рухових функцій.

Розтин встановив, що причиною смерті стала коронарна недостатність (є патогенетичною основою ішемічної хвороби серця).

За інформацією правоохоронців, перед смертю нардеп проводив час з людиною на ім’я Руслан Джамбулата в одному зі столичних ресторанів. Через деякий час Джамбулата запропонував Полякову відвезти його додому, але той відмовився через сварку зі своєю співмешканкою, колегою по Парламенту Ганною Скородом.

В результаті Джамбулата і Поляков більше години каталися по місту на автомобілі, після чого нардеп пересів в таксі, де і помер.

У поліції повідомили, що розглядають дві версії смерті депутата: хронічна хвороба і отруєння – самостійно або невідомою особою. На поточний момент кримінальне провадження має позначку “природна смерть”, проте остаточні висновки поки робити рано, зараз проводиться експертиза на токсичні речовини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!