21 Лютого, 2024
Пoчaлoся в таке велике свято… Готуватися yсiм – yдaр від PФ: прямо на Водохреща. Ж0рсткuй план Пyтiнa, 3СУ на постах

Пoчaлoся в таке велике свято… Готуватися yсiм – yдaр від PФ: прямо на Водохреща. Ж0рсткuй план Пyтiнa, 3СУ на постах

Останніми днями у ЗМІ розглядалася низка сценаріїв провокацій у режимі casus belli, які Росія може використати для інтервенції до України.

Про це пише “Інформаційний спротив” з посиланням на телеграм-канал “Вольнодумець”.

“Один із підрозділів 1 АК російських окупаційних військ, під контролем російських кураторів готує вогневу поразку поверхні водоймища «Ставок Цегляний» з метою подальшого звинувачення ЗСУ у підступному нападі на віруючих — місцевих жителів під час святкування Водохрещення, при скоєнні ними обряду занурення у купіль”.

Минулого тижня, 15 січня 2022 року, на кілька годин окупанти запустили головний вентилятор вентиляційного ствола шахти ім. Челюскінців, який знаходиться за 1600 метрів від вищезгаданої водойми.

Важливо розуміти, що на території майданчика вентиляційного ствола шахти ім. Челюскінців була обстріляна окупаційними підрозділами 14 лютого 2020 року і з того часу не функціонувала, будучи повністю знеструмленою та небезпечною для проведення будь-яких робіт.

У свою чергу, весь цей час цей об’єкт не був порожнім, і на північному сході майданчика окупаційними військами було зведено інженерні комунікації взводного опорного пункту.

З урахуванням інформації, що надходить, не виключено, що 19 січня 2022 року окупанти таки планують здійснити вогневу поразку за допомогою мінометів калібру 82-мм жителів, які здійснюють православний ритуал у водоймі «Ставок Цегляний».

У свою чергу, для маскування звуків обстрілу та подальшого нівелювання можливості розпізнання напрямку обстрілу може бути включений головний вентилятор шахти ім. Челюскінців, шум від якого добре чутний мешканцям.

Таким чином, Росія може здійснити горезвісний «casus belli» з додаванням релігійного чинника, який в інформаційному потоці РФ буде готовим виправданням подальших дій російських військ на території України.

Втім, як завив канцлер Німеччини Олаф Шольц, будь-яке військове втручання та загроза цілісності України матиме високу ціну. Це чіткий сигнал від Німеччини та союзників ЄС й НАТО, – пише Bloomberg.

Шольц закликав Кремль зупинитися, оскільки у відповідь світова спільнота застосує санкції: “Зараз мова йде про те, щоб зробити все, щоб до військового втручання не дійшло”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!