28 Лютого, 2024
Пoчалося! Щойно рoсійські офіцери виcтупили проти втоpгнення в Укpаїну та закликають до відставки Путiна

Пoчалося! Щойно рoсійські офіцери виcтупили проти втоpгнення в Укpаїну та закликають до відставки Путiна

З таким зверненням до громадян РФ та офіційної влади виступила громадська організація офіцерів запасу та у відставці «Загальноросійські офіцерські збори». Про це повідомляє видання «Цензор.нет» з посиланням на текст самого звернення, оприлюднений на сайті організації.

У документі глава «Загальноросійських офіцерських зборів» генерал-полковник у відставці Леонід Івашов закликав російське керівництво не застосовувати силу щодо України.

«Що сьогодні загрожує існуванню самої Росії і чи є такі загрози? Можна стверджувати, що справді загрози є — країна на межі завершення своєї історії. Усі життєво важливі сфери, включно з демографією, стійко деградують, а темпи вимирання населення б’ють світові рекорди. І деградація носить системний характер, а в будь-якій складній системі руйнування одного з елементів може призвести до обвалення всієї системи.

І це, на наш погляд, головна загроза Російській Федерації. Але це загроза внутрішнього характеру, яка походить від моделі держави, якості влади та стану суспільства. І причини її формування внутрішні: нежиттєздатність моделі держави, повна недієздатність та непрофесіоналізм системи влади та управління, пасивність та неорганізованість суспільства. У такому стані будь-яка країна довго не живе», — переконаний Івашов.

Він підкреслює, що зовнішні загрози не настільки серйозні для РФ, тому «ситуація, що нагнітається навколо України, носить насамперед штучний, корисливий характер для деяких внутрішніх сил, РФ у тому числі».

У документі підкреслюється, що Україна отримала незалежність у 1991 році і відтоді має право на самовизначення.

Івашов впевнений, що застосування військової сили проти України «поставить під сумнів існування самої Росії як держави». На його думку, для нинішньої влади РФ, війна є тим засобом, який вирішить завдання утримання на якийсь час своєї «антинаціональної влади», щоб зберегти награбоване у народу багатство.

«Від президента РФ ми, офіцери Росії, вимагаємо відмовитися від злочинної політики провокування війни, в якій РФ опиниться на самоті проти об’єднаних сил Заходу, створити умови для реалізації на практиці ст. 3 Конституції РФ («Носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в Російській Федерації є її багатонаціональний народ». — Ред.) і піти у відставку», — пише Івашов.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!