25 Червня, 2024
“По-рускі гаварі! На псячєй мовє нє абщаюсь”: відомий український спортсмен зневажливо висловився про мову

“По-рускі гаварі! На псячєй мовє нє абщаюсь”: відомий український спортсмен зневажливо висловився про мову

Про це екснардеп Володимир В’язівський написав на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши скріншоти переписки з львівським спортсменом. Повідомляє ТСН.

За словами ексдепутата, львівський спортсмен заборгував йому 4500 доларів, проте коли той нагадав йому про борг, Грачов у нецензурній формі запропонував приїхати у Москву та забрати гроші. При цьому львівського спортсмена обурило те, що Володимир В’язівський писав йому повідомлення українською мовою. Львів’янин заявив, щоб той “нормально говорив, російською мовою, бо він по-псячи не спілкується”.

“Товариство, цікавить ваша думка: чи вартує запрошувати на урочистості з нагоди Незалежності олімпійців, які в приватному спілкування зневажають Україну, українську мову? Чи варто таких олімпійців допускати до тренувань дітей, лекцій та інших публічних заходів”, – написав Володимир В’язівський.

Дмитро Грачов за те, що він на Олімпіаді завоював бронзову медаль, отримав від Львівської міської ради квартиру. Сам Грачов працює тренером в лучному тирі у Львові. Там на телефонні дзвінки не відповідають. Також львівський спортсмен заблокував у соцмережі львівську журналістку після того, як вона звернулась до нього за коментарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!