21 Лютого, 2024
Пів години назад! Турчuнова здали – тисячі людей на вулицях: все вuкрuлось. Пороաенко попався – 0блава!

Пів години назад! Турчuнова здали – тисячі людей на вулицях: все вuкрuлось. Пороաенко попався – 0блава!

Співробітники Національної поліції затримали групу осіб, які планували масові заворушення в Києві.

Як зазначає телеграм-канал «Вертикаль», посилаючись на власні джерела, мітинг планували проводити з плакатами з гаслами «про війну до переможного кінця», наприклад, про наступ на окуповані Крим та Донбас. Далі в оригіналі:

За задумом злочинців, на Банкову нібито для протесту мали прийти близько 5 тисяч «тітушок», які мали влаштувати бійку з поліцією. «Тітушки» повинні були мати при собі фаєра та бутафорську кров, а головне – плакати з гаслами «про війну до переможного кінця», наприклад, про наступ на окуповані Крим та Донбас.

Розрахунок був такий – під димами фаєрів «тітушки» мали розпочати сутичку. Під час сутички мала з’явитися «сакральна жертва», вся в крові нібито через дії силовиків.

«Проактивна» частина нашого суспільства мала «скипіти» через те, що влада нібито придушує протести з «патріотичними» гаслами. А Кремль – отримав би привід стверджує, що Україна нібито не контролює «радикалів» і нібито сама хоче війни.

Глава МВС Монастирський поки що лише натякнув, що за організацією такої «акції» може стояти не лише Кремль, а й також – наша «опозиція». Але цілком можливо, що незабаром розкриються нові факти про спроби нашої «опозиції» розгойдати ситуацію всередині України, щоб повернути владу своєму гетьманові. Зрозуміло, що такими речами опікується для Порошенка саме Турчинов.

Нагадаємо, сьогодні На брифінгу 31 січня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Національної поліції України Ігор Клименко поділились деталями справи. Зокрема, за даними МВС, для участі у заворушення організатори підготували “масовку” з 3500 тисяч людей, яким мали заплатити по 800 гривень та 1200 — для “сутичок з правоохоронними органами” — їхня “зарплатня” мала бути 1200 гривень.

Монастирський наголосив, що провокатори підготувались «на повну». Затримані розробили план, у рамках якого були готові до жертв серед підкупних протестантів. Заздалегідь була підготована бутафорська кров – для більшої епічності.

За словами Монастирського, провокатори готувались виставити правоохоронців поганими – ніби ті калічили людей і били до крові.

Голова Національної поліції Ігор Клименко додав:

«Все мало початись з виступів спікерів, далі мали сформувати ініціативну групу і просити, щоб хтось вийшов з Офісу президента. В словах спікера кодові слова. Провокатори придумали план: бійку з димовими шашками. Люди дістають вогнегасники, починають задувати 1,2,3 стрій поліції. Під час бійки обливають підготовленого актора кров‘ю, особи, вдягнені в медиків надають допомогу, ЗМІ в центр подій не підпускають».

Голова Нацполіції Клименко уточнив, що акції в обласних центрах організатори планували провести у лютому.

«Такий захід був спланований не на один раз. У лютому було замовлення ще на чотири такі акції в обласних центрах нашої держави», – сказав він, наголосивши, що організатора та його помічника у неділю, 30 січня, було затримано.

Монастирський додав, що, на жаль, явище платних мітингів є досить частим, і це не перший проплачений мітинг.

«Але саме цей мітинг був спрямований на розбалансування внутрішньополітичної ситуації і на насильство проти правоохоронців та інших осіб, які беруть участь у мітингу», – додав Монастирський.

Він також зазначив, що підозру оголошено двом особам, їм загрожує до 8 років ув’язнення. Серед двох затриманих за організацію масових заворушень у Києві та регіонах – один колишній співробітник СБУ, який продався бойовикам.

Нагадаємо, що це не перший подібний випадок. Напередодні Служба безпеки України заявила про затримання злочинного угрупування, яке координували спецслужби Російської Федерації.

За даними силовиків, члени групи готували напади на міські інфраструктурні об’єкти у Харкові та Житомирі. Групу організували двоє чоловіків, один з яких мав громадянство РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!