4 Березня, 2024
Після того як армія Путіна зганьбилася в Україні, президент Китаю розпочав повернення Примор’я та Забайкалля “в рідну гавань”

Після того як армія Путіна зганьбилася в Україні, президент Китаю розпочав повернення Примор’я та Забайкалля “в рідну гавань”

Кремль відкрив скриньку Пандори, розпочавши повномасштабну війну проти України, вважає Ігор Ейдман. Поразка радянської армії у Фінській війні свого часу стала важливим аргументом для Гітлера розпочати вторгнення до СРСР. Тепер історія повторюється. Про це у своєму блозі у  Facebook пише відомий російський опозиціонер, соціолог Ігор Ейдман.

“ Путінська армія ще сильніше зганьбилася в Україні. Впевнений, що за цим уважно стежать китайські товариші ”, – написав Ейдман. Перед Другою світовою війною радянське керівництво намагалося дружити із Гітлером. Їм це, як відомо, не допомогло. Нинішнє керівництво РФ повторює ту саму помилку, сподіваючись на допомогу Китаю. Китайці психологічно продовжують вважати своїми землі, що відійшли до Росії за кабальними договорами 19 століття: Примор’я, Забайкалля і т.д.

У якийсь момент вони можуть вирішити, що настав час повернути втрачене, тим більше, з військової точки зору це буде нескладно зробити. Багатомільйонні сучасні китайські збройні сили в момент розмітають російську армію, що прокралася, на іржавих консервних банках, яка, як показала війна в Україні, вміє воювати тільки з мирним населенням. Зробити це буде навіть простіше, аніж захопити Тайвань ”, – написав російський опозиціонер.

Він висловив упевненість, що світова громадськість за такого сценарію не стане на бік Росії, яка забруднила себе кров’ю мирних українців. Агресора ніхто не захищатиме. Ейдман наголосив, що росіянам не варто сподіватися і на свою ядерну зброю. Висока ймовірність, що воно виявиться таким самим “паперовим тигром”, як і міць російської армії. Путінське вторгнення в Україну відкрило скриньку Пандори.

Тепер і китайці можуть сказати – а що, так можна було? Тоді й нам час повернути Примор’я та Забайкалля у рідну гавань ”, – попередив блогер РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!