28 Лютого, 2024
Після такого наші захисники найкращі в світі! ЗСУ влупили по складу “грaдів” в тuлу aрмії PФ – дeтонaцiєю рaкeт лiквiдовaно 70 oкyпaнтiв, знuщeнo кoмaндний пункт

Після такого наші захисники найкращі в світі! ЗСУ влупили по складу “грaдів” в тuлу aрмії PФ – дeтонaцiєю рaкeт лiквiдовaно 70 oкyпaнтiв, знuщeнo кoмaндний пункт

Удар по накопиченню окупантів був зосереджений у глибокому тилу російських військових: попадання снаряда ЗСУ довелося на ящики ракет РСЗВ. Підрозділи ЗСУ завдали превентивного удару по скупченню російської армії за допомогою розвідувально-ударного комплексу PUNISHER (“Каратель”), підірвавши при цьому боєкомплект окупантів.

Внаслідок детонації ящика з ракетами РСЗВ загинуло щонайменше 70 російських військових. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook повідомив Максим Музика, гендиректор компанії-розробника UA Dynamics, команда якого займається виготовленням комплексу PUNISHER.

Відео потужного вибуху та наслідків детонації публікує Телеграм-канал  “Україна 365”. Удар по накопиченню окупантів був зосереджений у глибокому тилу російських військових. На відео зафіксовано попадання снаряда ЗСУ до ящиків ракет РСЗВ, якими російські окупанти обстрілювали населені пункти та позиції української армії.

Як бачите, знищувати ворога можна дешево і сердито з мінімальним ризиком для цивільного населення навіть у глибокому ворожому тилу (до 45 км). Пряме попадання авіабомбою. Детонація. Мінус склад. Мінус командний пункт. Мінус півтора десятки одиниць техніки. Мінус сімдесят росіян.

Мінус комендатура окупантів” , – зазначає автор. Гендиректор UA Dynamics висловив подяку командуванню ЗСУ та СЗГ за довіру та плідну співпрацю, що дозволили розробити та впровадити комплекс PUNISHER на передовий. Раніше український ударно-розвідувальний БК Punisher (“Каратель”) пройшов випробування та був схвалений до застосування підрозділами СЗГ ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!