24 Липня, 2024
Після похорону дівчини у двері постукали і сказали: “А ви що там святкуєте?”: Молоду дівчину поховали у весільній сукні, а вона прийшла на власні поминки…

Після похорону дівчини у двері постукали і сказали: “А ви що там святкуєте?”: Молоду дівчину поховали у весільній сукні, а вона прийшла на власні поминки…

Дівчина довгий час займалася шиттям та за звичкою один ґудзик тримала в роті. Попри це вона собі щось наспівувала та паралельно обговорювала з матір’ю останні новини, передає Нastroy.

Несподівано дівчина глибоко зітхнула та забилася в конвульсіях і горло почав роздирати жахливий кашель. Її рідні одразу не зрозуміли, що відбувається та не могли надати їй першу допомогу. Невдовзі серце у неї зупинилося та вона перестала дихати.

Фото: nastroy

Побачивши інструменти для шиття і розкидані ґудзик, родичі зрозуміли, що сталося. Виявилося, що ґудзик застряг в трахеї, перекривши доступ до кисню. Дівчина моментально почала синіти, а найближча лікарня знаходилася далеко від будинку.

Коли дівчину все ж привезли, лікар відразу виніс діагноз смерть від задухи. Через день дівчину похоронили. Її гарно нарядили, на пальці залишили її улюблене золоте кільце.

Після похорону, як і годиться, відбулися поминки. Однак йшли вони недовго, бо у двері постукали. На свої ж поминки прийшла «мертва» дівчина, налякавши до смерті всіх гостей. Дівчина була вся в бруді і ледве стояла на ногах.

Наступного ранку з’ясувалося, що ґудзик, який вона проковтнула, перекрив кисень не повністю, крізь дірочки проходило достатньо, щоб мозок залишався живим, проте серцебиття сильно сповільнилося, через це дівчина втратила контроль над своїм тілом. Вона чула все, але не могла нічого зробити.

Дівчина так би й загинула якби не жадібні грабіжники, які хотіли отримати її золоте кільце. Вночі вони вирили могилу, зняли кільце, вирішили також поживитися і сукнею. Знімаючи плаття, вони різко перевернули дівчину на спину, внаслідок чого ґудзик і вискочив, дівчина нарешті зітхнула. Так дівчина прийшла до тями і як ні в чому не бувало пішла додому.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!