28 Лютого, 2024
Пішла з життя найкрасивіша актриса ХХ століття: “У неї неможливо було не закохатися”

Пішла з життя найкрасивіша актриса ХХ століття: “У неї неможливо було не закохатися”

Померла знаменита італійська актриса, володарка Золотого лева Венеціанського кінофестивалю і зірка фільмів Мікеланджело Антоніоні Моніка Вітті.

Свічка, траур, день пам'яті

 

Італійська актриса Моніка Вітті, яка вважалася однією з найкрасивіших артисток ХХ століття, померла 2 лютого 2022 року у віці 90 років.

Про це повідомив її чоловік Роберто Руссо. Його коментар передав віце-прем’єр Італії Вальтер Вальтроні на своїй сторінці в Twitter.

Кінодіва народилася в Римі в 1931 році. Вже з юності вона проявляла артистичний талант і брала участь в аматорських спектаклях. Вперше Моніка Вітті з’явилася на екрані в 1954 році у фільмі “Смійся! Смійся! Смійся!”, з часом ставши однією з найвідоміших італійських актрис, адже вона затьмарювала інших.

Вітті була різноплановою актрисою, їй добре вдавалися як драматичні, так і комедійні ролі. Також вона захоплювала багатьох чоловіків своєю красою – в неї просто неможливо було не закохатися.

Всесвітнє визнання актриса отримала після ролей у фільмах культового режисера Мікеланджело Антоніоні “Пригода” і “Затемнення”. Також артистка знялася в таких кінороботах, як “Тигри в губній помаді”, “Модесті блейз”, “Танго ревнощів” та інших.

Вітті удостоїлася нагород Берлінського і венеціанського кінофестивалів. Вона є володаркою шести італійських Золотих глобусів і п’яти нагород національної італійської кінопремії Давид ді Донателло.

Зірка довгий час боролася з хворобою Альцгеймера, через яку 20 років не з’являлася на публіці. Сім’я зірки кінематографа дбала про неї і допомагала боротися з хворобою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!