27 Лютого, 2024
Пішла з життя легенда, неперевершена акторка, народна артистка, вдова актора Андрія Мягкова: фільмографія, чим відома

Пішла з життя легенда, неперевершена акторка, народна артистка, вдова актора Андрія Мягкова: фільмографія, чим відома

Майже рік тому із життя пішов актор Андрій М’ягков. Буквально кілька хвилин тому пролунала новина про смерть вдови, артистки Анастасії Вознесенської.

Менш ніж рік тому ми проводили Андрія Васильовича в останню путь. Тепер вони знову разом… Московський Художній театр сумує та висловлює співчуття рідним та близьким Анастасії Валентинівни Вознесенської. Про час та місце прощання буде повідомлено пізніше.

Анастасія Вознесенська померла у віці 78 років. Причина смерті актриси не розкривається. У театрі зазначили, що інформацію про час і місце прощання та похорон буде оголошено пізніше.

У середині грудня у неї виявили ковід.

Вознесенська та М’яков прожили разом 58 років.

Анастасія Вознесенська: коротка біографія та творчий шлях

Вознесенська народилася у Москві 1943 року. Навчалася у Школі-студії МХАТ на одному курсі з М’яковим, за нього і вийшла заміж. У 1965 році розпочала кар’єру в «Сучаснику», потім перейшла до МХАТу.

У кіно актриса дебютувала у 1966 році, знявшись у фільмі «Майор Вихор» та зігравши у ньому роль радистки Ані Радіонової.

Серед фільмів за участю Вознесенської також “Гараж” (роль директора ринку), “Вокзал для двох”, “Аварія – дочка мента”.

Звання народної артистки Росії Вознесенської було присвоєно 1997 року.

Андрій М’яков помер 18 лютого минулого року. Актор, відомий за ролями у фільмах «Службовий роман», «Іронія долі, або З легкою парою!», «Жорстокий романс», похований на Троєкурівському цвинтарі в Москві. Відомо, що народний артист УРСР помер від серцевого нападу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!