18 Червня, 2024
Піонтковський про візит Нуланд в Москву: “Дуже неприємний підсумок”…

Піонтковський про візит Нуланд в Москву: “Дуже неприємний підсумок”…

Політолог Андрій Піонтковський вважає, російська сторона вичавила максимум користі для себе від візиту Вікторії Нуланд в Москву.

Російський політолог Андрій Піонтковський назвав “Женевою – 2” підсумки візиту заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд в Москву.

Експерт вважає, що заступник голови АП РФ Дмитру Козаку вдалося домогтися від американської візаві підтвердження непорушності Мінських угод, як свого часу це вдалося президенту Росії Володимиру Путіну на зустрічі з господарем Білого дому Джо Байденом. Про це аналітик розповів в коментарі youtube-каналі Newsader.

“Я думаю, завтра в шапках новин (американських ЗМІ – ред.) Буде: Козак отримав від пані Нуланд все, що хотів … Дуже неприємний підсумок”, – заявив політолог.

На думку експерта, стаття заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва про Україну не випадково була опублікована під час візиту Нуланд в російську столицю.

“Це була частина тиску на Нуланд, на американців: давайте, повторіть те, що Байден сказав в Женеві. Стаття Медведєва – це оголошення війни: чи будемо продовжувати женевський процес з особливим статусом (Донбасу – ред.), Або ми готові піти на війну і поставити вас перед необхідністю приймати важкі, складні рішення. і Москва блискуче впоралася з цим завданням “, – зазначив співрозмовник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!