21 Липня, 2024
Петро Порошенко: Сьогодні дуже трагічний день, коли українство світу прощається з великою людиною, великим державником і патріотом Євгеном Марчуком.

Петро Порошенко: Сьогодні дуже трагічний день, коли українство світу прощається з великою людиною, великим державником і патріотом Євгеном Марчуком.

Сьогодні дуже трагічний день, коли українство світу прощається з великою людиною, великим державником і патріотом Євгеном Марчуком.

Євген Кирилович зробив величезний внесок у становлення нашої держави як перший голова Служби Безпеки України, як Прем‘єр-Міністр, секретар РНБО. Але для мене перш за все він був тією людиною, яка у 2002 році зробила величезний внесок, щоб у законодавстві України було закріплено євроатлантичний вибір — майбутнє членство в НАТО. Це сьогодні, з позиції 2021 року здається: а як би могло бути інакше? А тоді, коли в парламенті були комуністи, а суспільство було не готове сприйняти ці ідеї, він пішов всупереч, відстоюючи державницьку позицію.

Мої довгі дискусії з Євгеном Марчуком дали мені як п‘ятому президенту достатню аргументацію звернутися до нього з проханням представляти Україну в Трьохсторонній контактній групі в Мінську. Тверда позиція із захисту державних інтересів, абсолютно непохитна воля, дипломатичні здібності Євгена Марчука переконали мене, що мій вибір був правильний.

Розділяю біль втрати із тими, хто знав і пам‘ятає Євгена Кириловича. Разом із всіма українцями ми з Мариною прощамося із великим державником і патріотом.

Вічна пам‘ять і Царство Небесне…

За матеріалами Петро Порошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!