24 Липня, 2024
Першими підпадають ці 6 міст України: Пyтiн вже відкрито пoкaзaв, куди ввeдe вiйcькa, за його словами ці міста мають бути російськими – Арестович (Відео)

Першими підпадають ці 6 міст України: Пyтiн вже відкрито пoкaзaв, куди ввeдe вiйcькa, за його словами ці міста мають бути російськими – Арестович (Відео)

Про амбіції Володимира Путіна чула вся планета. Глава Російської Федерації (РФ) вважає розвал СРСР найбільшою катастрофою і плекає плани на відновлення імперії. Олексій Арестович пояснив яке місце в планах Володимира Путіна відведено Україні. Адже російський лідер має намір відокремити від нашої країни цілі регіони повідомляє портал Дело

Володимир Путін, прямо заявляє, що такі міста, як Донецьк, Луганськ, Харків, Одеса, Миколаїв і Херсон не можуть вважатися українськими. Глава РФ переконаний, що цю території населяє народ Росії, а називати цю область слід Новоросією.

Свої твердження президент Росії засновує тим, що ці області були приєднані до України в 20-х роках ХХ століття більшовиками. Володимир Путін стверджує, що не розуміє мотиви такого рішення.

Також Володимир Путін продовжує зараховувати народ живе на Південному Сході України до російських або, як мінімум, російськомовним і прагне захистити їх права.

Також Володимир Путін нагадав, що парламент Росії надав йому право застосовувати Збройні Сили РФ на території України. При цьому глава Кремля сподівається вирішити всі питання з Україною «дипломатичним шляхом».

Володимир Путін вважає, що РФ зобов’язана «відстояти права російськомовних», а також домогтися зняття блокади з Придністров’я.

Володимир Путін наполягає на праві жителів Придністров’я вирішать свою долю самостійно.

У свою чергу військовий експерт Олексій Арестович переконаний, що РФ не відмовиться від спроб дестабілізувати ситуацію в Дніпрі та Одесі.

Олексій Арестович вважає, що Росія маючи досвід захоплення влади в Донецькій і Луганських областях буде його застосовувати при спробах подальшої дестабілізації ситуації в напрямку півдня і центру країни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!