4 Березня, 2024
Першокласник в прямому ефірі прямо на лінійці oппoзoрив Пyтiна сказавши главі Кремля щоб він просто підписався на його канал

Першокласник в прямому ефірі прямо на лінійці oппoзoрив Пyтiна сказавши главі Кремля щоб він просто підписався на його канал

Президент РФ Володимир Путін під час зустрічі з російськими школярами вирішив розповісти їм про інтернет, але у підсумку продемонстрував повне нерозуміння даної теми.

Обговорюючи соцмережі, глава Кремля традиційно почав розповідати про «інформаційне сміття», яке нібито не можна відрізнити від корисної інформації.

«У сучасному світі багато всяких так званих інформаційних ресурсів: інтернети, рунети, чого тільки немає… Дуже багато інформаційного сміття, яке дуже часто подається як істина в останній інстанції», — поскаржився Путін.

У зв’язку з цим він зробив висновок, що інформації з інтернету довіряти не можна, оскільки це не думка «справжніх щирих фахівців», а лише «людей, які видають себе за таких».

Коли ж один зі школярів попросив Путіна підписатися на свій YouTube-канал, той навіть не зрозумів про що мова.Читайте також: Чебурнет повертається. У Росії прийняли закон про блокування YouTube

«А що потрібно підписати? Що треба підписати? Підписати що потрібно? Я не зрозумів. Що я повинен підписати?», — розгубився російський лідер.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!