24 Липня, 2024
Перша красуня села вийшла заміж за батька двох дітей. Всі в селі відвернулися від неї, але потім пошкодували

Перша красуня села вийшла заміж за батька двох дітей. Всі в селі відвернулися від неї, але потім пошкодували

Ось і стара пральна машина розбилася після довгих років служіння їй. Тамара працювала і виховувала свою дочку одна. Вона все робила заради неї, коли та подорослішала – не давала їй багато працювати фізично.

Доньку все називали красунею. Коли дивилися на неї, то неможливо було і очей відірвати. Мала красиві чорні очі і довге чорне волосся.

Їй було всього 19 років. Вона була скромною, любила свою маму.

Всі в селі говорили, що вона вийде  заміж за гарного заможного чоловіка, але вона в підсумку всіх вразила своїм вибором.

Анатолій бачив її щодня, і завжди захоплювався її красою. У нього були дві дочки, сам втратив дружину недавно, став виховувати дітей один.

Незабаром вони разом познайомилися, коли він підвозив її додому. Тоді автобус зламався і до центру було важко дійти пішки. Він завжди дуже обережно підбирав слова, щоб ненароком не образити її або не говорив про весілля.

Анатолій був закоханий в неї, але не насмілювався якось сказати це. Через деякий час вона сама сказала, що хоче вийти за нього заміж.

Він хотів все зробити, як належить, але мати дівчини не дозволила, вона кричала, не хотіла бачити Анатолія поруч з донькою.

Були сльози, крики і образи. На наступний день дівчина просто не повернулася додому.

Тамара приходила до них, вимагала, щоб дочка додому повернулася, але все без толку. Вона не збиралася повернутися додому, любила свого Анатолія і твердо вирішила залишитися з ним і його дітьми.

Всі родичі почали соромитися через неї. Село розділилося на два табори: одна сторона підтримувала дівчину, а інша – Тамару.

Все змінилося, коли чоловік дівчини отримав нову роботу, переїхав до міста і обзавівся машиною. Незабаром народився хлопчик, а дівчатка допомагали мамі з синочком.

Вони прийшли провідати Тамару. Анатолій взяв лопату з її рук і сам почав займатися роботою. Дівчина наблизилася до мами і познайомила сина з бабусею. Тут Тамара і поцікавилася, де дівчата.

Вони помирилися і більше не стали згадувати про ту давню сварку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!