28 Лютого, 2024
Перемога, українка Валерія визнана найкрасивішою: Вперше за 15 років Українка виграла у міжнародному конкурсі краси

Перемога, українка Валерія визнана найкрасивішою: Вперше за 15 років Українка виграла у міжнародному конкурсі краси

Вперше в історії популярного конкурсу краси перемогу в ньому здобула українка.

Нею стала Валерія Байрамова з Києва. Про це повідомив у своєму Instagram оргкомітет конкурсу Ms. Ukraine World International. Вони опублікували відео моменту нагородження.

«Хвилюючий момент, заради якого варто жити і працювати – над собою і для своєї країни, щоб одного разу почути своє ім’я в одному реченні зі словами «Найкрасивіша жінка планети». Це незабутньо і назавжди. Це варто будь-якої важкої праці і підготовки, яка цій перемозі передувала

Коли грандіозну феєрію – фінал конкурсу Ms. World International вінчає момент нагородження головної переможниці, залишається тільки одне питання: хто з двох суперфіналісток стане найкрасивішою жінкою всесвіту?

Нагородження переможниці конкурсу / Фото: прес-служба конкурсу Ms. Ukraine World International

«Коли я почула саме своє ім’я, мені захотілося себе вщипнути, щоб переконатися, що це реальність, а не прекрасний сон. Щоб описати ці відчуття – не вистачить слів в одному словнику. Це можна тільки пережити. Пишаюся тим, що змогла отримати для моєї країни таку важливу, знакову і довгоочікувану перемогу. Всім, хто надихав і підтримав посилаю частинку свого серця, повного радістю здійснених мрій», – поділилася враженнями від однієї з найяскравіших подій в житті, наша королева, Ms. World International 2021, Валерія Байрамова”, – свідчить текст публікації.

Крім переможниці, у цьому році в конкурсі Ms. World International 2021 брали участь ще три українки: Ксенія Агібалова (Київ) – Ms. World International 2021 Petite, яка увійшла в ТОП-3, Ольга Кричильськ (Рівне) – Mrs. Universe 2021 і Юлія Сосюкіна (Харків) – Ms. World International 2021 Premier.

У конкурсі взяли участь 56 конкурсанток з 27 країн світу, а також 22 штатів Америки. Серед них – Великобританія, Франція, Італія, Ізраїль, Канада, Швеція, Австралія, Іспанія та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!