4 Березня, 2024
Отруєння та смeptь дiтей на Вінниччині. Нові подробиці тpaгедії, ш0кували Україну…

Отруєння та смeptь дiтей на Вінниччині. Нові подробиці тpaгедії, ш0кували Україну…

Трагедія сталася у селі Крутогорб Вінницької області. За даним фактом поліція розпочала розслідування.

Тоді повідомлялося про трьох отруєних дітей, а їх було п’ятеро.

“За інформацією Гайсинської ЦРЛ, яка надійшла до Гайсинського районного відділу ДУ «Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України», з 4 по 6 вересня 2021 р. до приймального відділення райлікарні після самозвернення та бригадою екстреної медичної допомоги було госпіталізовано 5-ро дітей віком від 2,5 до 12 років (2 хлопчики та 3 дівчинки) з багатодітної сім’ї. Мешканці села Крутогорб, що у Гайсинському районі,” — зазначають у вінницькому лабораторному центрі.

У повідомленні додають, що важкий перебіг спостерігався у двох дітей, троє — мають середній ступінь хвороби.

“У лікарні дітям надавалася реанімаційна допомога. Не дивлячись на зусилля лікарів, дві сестрички віком 4 та 12 років померли: одна — 5 вересня, друга — 6 вересня, — додають у лабораторії. — Двоє хлопчиків, віком 2 та 12 роки, та дівчинка 10 років 6 вересня переведені до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, де їм надається лікування”

Дітей не везли до лікарні п’ять днів

Дана родина на обліку в соціальних службах не перебуває. Спочатку батьки намагались лікувати дітей самотужки, але лише згаяли час, швидку викликали вже на п’ятий день недуги, коли молодшій дівчинці стало зовсім зле — в лікарню її доправили у стані коми.

Мати спочатку не розповідала, що їли діти, а згодом зізналась, що вживали гриби та ягоди, які назбирали напередодні у лісі. Що саме вбило дітей, достеменно має з’ясувати експертиза. Попередньо медики кажуть — це бліда поганка.

«Дитину, яка притомна, ми опитали і дитина сказала, що вони їли гриби. На той час, коли ми надавали допомогу, ми не могли зрозуміти, яка це була отрута, тим більше цей токсин був в організмі з першого числа. Тобто діти від першого числа поїли гриби і стан їх погіршувався на очах», — розповів журналістам в.о. завідувача реанімації Гайсинської лікарні Дмитро Кондратюк.

Маленьку Злату та Владиславу поховали

Саме так звали двох сестричок, які отруїлися. Дітям було 4 та 12 років. Вони померли одна за одною.

Першою в лікарню привезли 12-річну Владиславу. У неї була нудота, діарея та сильний біль у животі. Лікарі зробили усе можливе, але врятували малу не змогли.

Згодом до лікарні попала і чотирирічна Злата. Її привезли ще у тяжкому стані — дитина уже була у комі. 7 вересня, у селі Крутогорб старшу дівчинку поховали. Молодшу в останній путь провели, 9 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!