11 Грудня, 2023
Ну що друзі, Путін “на концерті” Кобзона: на лікарняному ліжку, а навколо підгузки. В мережі з’явилася цікава підбірка грузинського митця…

Ну що друзі, Путін “на концерті” Кобзона: на лікарняному ліжку, а навколо підгузки. В мережі з’явилася цікава підбірка грузинського митця…

Грузинський художник Нугзар Метревелі створює дотепні ілюстрації про війну та політичних діячів. Він опублікував у Facebook нову роботу, у якій зобразив смерть диктатора РФ Путіна, повідомляє УП Життя.

На зображенні Путін – на лікарняному ліжку, біля якого лежать підгузки, а на фоні – смерть з косою.

Також диктатора “навідує” покійний російський співак Йосип Кобзон – українці зазвичай відправляють “на концерт Кобзона” мертвих російських окупантів.

Також Нугзар Метревелі висміює російського диктатора і в інших ілюстраціях. Наприклад, тут Путін в образі первісної людини:

А на цьому фото Путіна нокаутує президент України Володимир Зеленський:

Тут Метревелі зобразив Путіна в образі ексгібіціоніста на фоні картини Мунка “Крик”.

А прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та Зеленський, за сюжетом, намагаються заспокоїти агресора.

Також митець висміює російських політичних, церковних та медійних діячів.

На цьому фото він іронізує над патріархом Кирилом, пропагандистами Симоньян і Соловйовим, поплічниками Путіна Кадировим, Мєдвєдєвим, Пєсковим, Лукашенком тощо.

Грузинський художник підтримує Україну та висміює російських окупантів.

Але, жарти жартами, за даними російського Телеграм-каналу, російському диктатору Путіну у ніч з п’ятниці на суботу нібито знадобилася медична допомога. Він скаржився на сильну нудоту.

Про це сьогодні пише російський Телеграм-канал “Генерал СВР”, передає УНІАН. Його нібито веде колишній генерал Служби зовнішньої розвідки РФ, який володіє інформацією, недоступною громадськості. Також цей канал вважають пов’язаним з політологом Валерієм Солов’єм.

“Близько першої години ночі до президента викликали медпрацівників, які чергували в резиденції. Путін поскаржився на сильну нудоту. Через двадцять хвилин була викликана додаткова бригада медиків з лікарями президента. Відомо, що лікарі надавали допомогу і були біля Путіна протягом трьох годин і після поліпшення стану президента покинули його покої”, – сказано в повідомленні.

За даними джерела, через стан здоров’я диктатора нібито було вирішено на поточному тижні задіяти замість нього двійника, а для відео можуть застосувати технологію Deepfake.

“Так, може статися, “занадто здоровий” Путін в осяжній перспективі виявиться “занадто живим”, – пише”Генерал СЗР”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!