21 Липня, 2024
Нічого вештатися по вулицях та парках: Комендантська година в Україні перша область ввела з 22:00 до 6:00 для підлітків та дітей

Нічого вештатися по вулицях та парках: Комендантська година в Україні перша область ввела з 22:00 до 6:00 для підлітків та дітей

Сумська міськрада 14 липня вирішила ввести в місті комендантську годину з 22.00 до 6.00 для дітей віком до 16 років. Про це повідомила пресслужба установи.
Дітям і підліткам не дозволять відвідувати заклади, що працюють у сферах розваг та громадського харчування. Після зазначеного часу їм заборонено з’являтися на вулицях та інших громадських місцях на території Сумської міської територіальної громади, уточнили чиновники.

“Зроблено це з метою профілактики правопорушень серед дітей та молоді, попередження криміногенної обстановки в підлітковому середовищі на території міста, вчинення протиправних дій дітьми, поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, продажу підліткам спиртних напоїв та втягнення їх у пияцтво”, – пояснила міськрада ухвалене рішення.

У зазначений проміжок часу власники розважальних закладів або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення 16-річного віку.

Однак перебування дітей поза домівкою в цей час можливо у присутності одного з батьків або ж іншого законного представника дитини чи особи, яка її супроводжує та несе за неї персональну відповідальність.

Якщо діти або підлітки порушать нові правила, їхніх батьків притягнуть до адміністративної відповідальності, попередили місцеву владу.

У місті посилять контроль за дотриманням заборони на продаж у закладах торгівлі тютюнових виробів, пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вина дітям віком до 18 років, а також їх розпивання у громадських місцях. Контрольні рейди з перевірки таких заборон проводитимуть раз на квартал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!