17 Квітня, 2024
Нeвзoрoв в недільнйи ранок пoкaзaв відео з Дoнбaсy чим шoкyвaв Росіян: ось, що нaспрaвдi РФ зpобuлa в Донецьку

Нeвзoрoв в недільнйи ранок пoкaзaв відео з Дoнбaсy чим шoкyвaв Росіян: ось, що нaспрaвдi РФ зpобuлa в Донецьку

ЖУрналіст Олксандр Невзорoв вuклuкав небувалий резонанс в Росії відео, опублікуавши відео на якому російський терорист і так званий “герой” ЛДНР “Моторола” розsтрілює будинку в Донецьку з гранатомета.

Відомий російський журналіст і радіоведучий Олександр Невзоров викликав резонанс в Росії відео, на якому російський терорист Арсен Павлов на прізвисько Моторола розстрілює будинку в Донецьку з підствольного гранатомета, передає Діалог.UA .

Невзоров опублікував відео на своїй сторінці в соціальній мережі  Twitter , обурюючись вчинком російського терориста, якого пізніше ліквідували в центрі Донецька. Журналіст зазначив, що на тлі відео диким виглядає ідея поставити в Росії пам’ятник і назвати його ім’ям школу, про що раніше повідомили соратники Мотороли. “Ймовірно, це дуже логічно, тому що саме Росія була і є щедрим спонсором” ДНР “і всіх її Моторол” , – коментує відео Невзоров.

 

При цьому для російських користувачів соцмереж відео стало одкровенням, оскільки “подвиги” російських бойовиків на Донбасі для багатьох з них були невідомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!