28 Лютого, 2024
“Нeвжe пoчaтoк вeликoї вiйни?” Бритaнська рoзвiдкa 25хв нaзaд назвала дату! PФ повним ходом гoтує нanад на Україну

“Нeвжe пoчaтoк вeликoї вiйни?” Бритaнська рoзвiдкa 25хв нaзaд назвала дату! PФ повним ходом гoтує нanад на Україну

Британські розвідники застерегли уряд своєї країни щодо можливого нападу Росії на Україну. Москва може піти на вторгнення вже найближчими днями – напередодні католицького Різдва, говорять розвідники, повідомляє Daily Star з посиланням на власні джерела. Розвідка попередила про «реальну можливість» такого розвитку подій.

У Міноборони та МЗС Великої Британії не відповіли, як Лондон реагуватиме у разі посилення російської агресії.

У Daily Star зауважили, що дата 25 грудня може бути не випадковою.  Мовляв, саме у цей день 1979 року Радянський Союз вдерся в Афганістан. При цьому, СРСР повністю вивів свої війська з країни лише через десятиліття.

Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель прокоментував можливе вторгнення військ Російської Федерації в Україну. За його словами, європейським країнам слід сподіватися на краще і готуватися до гіршого.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на блог глави європейської дипломатії Жозепа Борреля.

За його словами, кінцеві наміри Росії по відношенню до нашої країни не ясні, за винятком того, що РФ прагне загрожувати Україні та послабити її. На думку глави європейської дипломатії, можуть розгортатися різні сценарії.

«Як я сказав в Європейському парламенті в Страсбурзі, ми повинні сподіватися на краще і готуватися до гіршого», — пише Боррель.

Він також зазначив, що Європі потрібно бути готовою до рішучих дій.

«Ми знаємо, що одних слів і заяв недостатньо, щоб змінити розрахунок російського керівництва. Тому так важливо, щоб лідери ЄС вирішили продовжити існуючі економічні санкції та попередили, що будь-які дії Росії проти України будуть мати важкі наслідки», — пише Боррель.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!