19 Квітня, 2024
Неначе кадри з фільму про кiнeць cвiтy: rляньтe, що пpямo зaрaз відбуваєтсья в Бердянську

Неначе кадри з фільму про кiнeць cвiтy: rляньтe, що пpямo зaрaз відбуваєтсья в Бердянську

У Запорізькій області на популярному українському курорті Бердянськ побачили полчища комарів. Туристи показали шокуючі кадри цілих хмар усіяних комарами, зазначають Патріоти України.

“Автор відео запевняє, що сірі хмари – це скупчення комарів, які вітер несе над територією курорту в Бердянську”, – сказано під відео опублікованому на сторінці Новини Бердянська в Facebook.

Відзначимо, в серпні цього року, люди в Бердянську не виходили на вулиці після 21 години і закривали всі вікна. Все також через навалу комарів. Місцева влада ще влітку вирішила обробити територію, розпорошивши спеціальні хімічні засоби. Насамперед обробляли дитсадки, потім – житлові райони.

Попередньо відомо, що гроші на обробку міста виділили ще навесні. Але служби не почали займатися обробкою. У коментарях українці відреагували іронічно на опубліковане відео. “Сьогодні з обіду на азмолі з’явилося багато мошок”, “Їх забирає вітром в пекло, де їм і місце”, “Такого кошмару за все життя своє не можу пригадати”, – відзначають користувачі Мережі.

Деякі користувачі інтернет-мережі спростували присутність в Бердянську великих скупчень комах.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!