21 Лютого, 2024
Не зволікайте і вже зараз сховайте авто та щільно закривайте вікна: в Україні з години на годину розпочнеться cтихiя, які області нaкpиє

Не зволікайте і вже зараз сховайте авто та щільно закривайте вікна: в Україні з години на годину розпочнеться cтихiя, які області нaкpиє

За прогнозами синоптиків, в найближчу годину та ввечері розпочнеться в гірських районах області очікуються грози. А вже починаючи з завтрашнього дня перейде на всю Україну

Також, під час гроз ймовірне шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.

Відтак, в гірських районах Закарпаття оголошено І рівень небезпечності — жовтий.

Синоптики попередили українців про першому рівні небезпеки, оскільки в Україні сьогодні, прогнозуються сильні пориви вітру, швидкість якого сягатиме до 20 метрів в секунду. Крім того, штормове попередження оголошено в багатьох областях країни. Про це йдеться на сторінці ГосЧС в соціальній мережі Facebook.

Вже з завтрашнього дня сильні пориви вітру прогнозуються в південно-східному регіоні України, там його швидкість сягатиме від 15 метрів в секунду і до 20 – а це вже дуже сильний вітер, який і може накоїти чимало лиха.

Поривчастий вітер очікується в Дніпропетровській області, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, а також у Запорізькій.

Тому в таку погоду ні в якому разі не паркуйте свій транспорт під деревами, а також намагайтеся триматися самі якнайдалі від місць, які можуть бути небезпечними, а саме від рекламних щитів, що нависають гілок і старих, ненадійних споруд.

Крім того, варто відзначити, що високий рівень пожежної небезпеки, буде спостерігатися в південних, західних, центральних та більшості східних областях України, а саме в Чернігівській області та Житомирської.

Тому жителям цих регіонів потрібно бути гранично обережними, особливо під час відпочинку на природі, оскільки сильний вітер може поширити вогонь з запаленого багаття, який самотужки загасити вам навряд чи вдасться

Також синоптики попередили про те, що через різке потепління на високогір’ї в східній частині Івано-Франківської та Закарпатської області прогнозується сніголавинна небезпека, тому відпочиваючим в цих областях слід бути дуже обережними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!