18 Травня, 2022
Наш літак “Мрія” декілька хвилин тому пiдipвaв мережу: Те, що він здійснив у Данії подивитись приїздили навіть із інших країн

Наш літак “Мрія” декілька хвилин тому пiдipвaв мережу: Те, що він здійснив у Данії подивитись приїздили навіть із інших країн

Пізно увечері у п’ятницю, 4 лютого, у Данії у міжнародному аеропорту міста Біллунд приземлилася українська “Мрія” – АН-225, який є найбільшим вантажним літаком у світі. Подивитися на нього зібралося кілька тисяч осіб.

Про це повідомляє TV SYD. У місцевому виданні Kristeligt Dagblad уточнили, що українська “Мрія” зацікавила не лише данців – щоб подивитися на літак, люди приїздили до Біллунда з Фінляндії, Норвегії, Швеції, Німеччини та Англії.

Український літак "Мрія".

Деякі приходили подивитися на літак-рекордсмен разом із дітьми. Присутні розповідали, що для них це була довгоочікувана подія та “великий досвід”.

“Це дуже, дуже важливий день для нас. Це просто фантастика”, – сказав менеджер з маркетингу аеропорту Біллунда Єспер Клаусхольм.

Стало відомо, що АН-225 “Мрія” доставив у Данію з Китаю 2,5 млн наборів для самостійного домашнього тестування на коронавірус, які розподілять по населених пунктах країни. Після цього літак вилетів із Данії до України близько 14:00 суботи, 5 лютого.

АН-225 привіз вантаж із Китаю.

У суботу, 5 лютого, транспортний літак Ан-225 “Мрія” повернувся до України з Данії. Його приземлення в аеропорту Гостомель (Київська область) спостерігали десятки людей.

Величне відео приземлення літака-гіганта публікують очевидці у соцмережах.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!