11 Грудня, 2023
Нaрдепu підвuщuлu собі оклaдu із 28,8 тис. до 49,6 тис. грн: рішeння підтрuмали всі фрaкції

Нaрдепu підвuщuлu собі оклaдu із 28,8 тис. до 49,6 тис. грн: рішeння підтрuмали всі фрaкції

Народні депутати України зможуть отримувати підвищені оклади завдяки постанові №7561, яку підтримали представники всіх фракцій Ради. В результаті оклад депутата збільшиться з 28 810 гривень до 49 620 гривень, і це без урахування доплат і додаткових витрат.

Політик Микола Томенко на своїй сторінці у Facebook звернув увагу на те, що це рішення фактично створило особливу “єдність” парламентарів. В умовах повномасштабної війни підтримати своє матеріальне становище погодилися 308 депутатів.

Гроші залучатимуть за рахунок допомоги, яку надають Україні міжнародні партнери. “Поки найактивніші депутати виставляють свої фотки про героїчне волонтерство з Парижа, Лондона та інших столиць братніх держав, ВР нишком покращила їхнє фінансове забезпечення”, – написав Томенко.

Саму постанову зареєстрував спікер Руслан Стефанчук разом із представниками всіх фракцій та груп. Із 18 по 20 липня документ пройшов усі етапи погоджень та голосування.

Хто підтримав документ:

– 203 депутати зі “Слуги народу”;

– 18 із ЄС;

– 17 із “Довіри”;

– 14 з екс-ОПЗЖ;

– 12 із “Батьківщини”;

– 11 із “Голосу”;

– 11 із “За майбутнє”;

– 11 із “Відновлення України”;

– 11 із позафракційних.

“Як бачимо, незважаючи на окремі критичні оцінки досі “таємної” (без журналістів) діяльності ВР, народні обранці від влади спільно з непримиренною, конструктивною та розумною опозиціями діють у повній єдності та злагоді!” – зазначив Томенко.

Зазначимо, згідно з постановою №7561, в Україні дозволили фінансувати надбавки для нардепів із коштів держбюджету, які надійдуть до скарбниці України як допомога від міжнародних партнерів.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!