23 Квітня, 2024
Найвища міра покарання – на довічне! Чорновол схоже попала по повній для неї згідно обвинувального акту.

Найвища міра покарання – на довічне! Чорновол схоже попала по повній для неї згідно обвинувального акту.

Згідно з обвинувальним актом, Тетяні Чорновол хочуть призначити на найвищу міру покарання в Україні – це довічне ув’язнення.

Про це в ефірі “Прямого” заявила адвокатеса Тетяни Чорновол Ірина Кузіна.

Вона зауважила, що Тетяні інкримінують “навмисне вбивство за попередньою змовою осіб” та й “способом, небезпечним для життя багатьох осіб”.

“Тобто дві кваліфікуючі ознаки, що вже може свідчити про наміри призначити покарання аж до довічного позбавлення волі. Тобто це не одна кваліфікуюча ознака. Те діяння, яке описано і в обвинувальному акті, і враховуючи всі докази, свідчить про те, що немає навмисного вбивства в цій історії, яку розповідає прокурор разом зі слідчим”, пояснила Кузіна.

Вона також підкреслила, що на підставі загальнодоступних матеріалів можна зрозуміти, що Чорновол не мала наміру когось вбивати.

“В обвинувальному акті написано прямо, що Тетяна Миколаївна бажала чиєїсь смерті. Але це не так. І це можна подивитися та встановити з її розмов. Вона навпаки розраховувала на те, що людей у приміщенні немає. Це – перше. І, по-друге, всі, дійсно, хто знаходився у будівлі, практично всі, вийшли з цієї будівлі неушкодженими. І працівники цієї будівлі у розмовах зі слідчим, під час допитів висловлювали нерозуміння, чому одна єдина людина не покинула приміщення”, – резюмувала адвокатеса.

Вона також підкреслила, що всім відомо чому загиблий Захаров не покинув приміщення.

“Ми знаємо, чому пан Захаров – це той потерпілий, про якого йдеться – не покинув приміщення. Він демонтував носії інформації з камер відеоспостереження. Є свідки, опитані слідчим, які підтверджують те, що пан Захаров не евакуювався, хоча міг, а просто забирав ті матеріали, які він мав забрати за своїми службовими обов’язками або за чиїмось наказом.
Тому наміру вбивати у Тетяни Миколаївни не могло бути. Кваліфікація – неправильна”, – підсумувала Кузіна.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!