18 Червня, 2024
Надія тільки на Бога: в родині хлопчика з поліомієлітом ще у шістьох дітей знайшли вірус: малюк вже не стає на ноги

Надія тільки на Бога: в родині хлопчика з поліомієлітом ще у шістьох дітей знайшли вірус: малюк вже не стає на ноги

Хлопчина, в якого підтверджено поліомієліт, нині не стає на ноги, повідомили лікарі. Небезпечний вірус зафіксували на Рівненщині.

Малюку рік та чотири місяці, він виховується в родині, де десятеро дітей. Коли він потрапив до лікарні, ноги вже були слабкі. Згодом діагноз підтвердили.

Дитина не вакцинована, батьки свідомо відмовлялися від обов’язкових щеплень з релігійних міркувань. Під час обстеження родини, вірус виявили ще в шістьох дітей, але парезу кінцівок в них нема.

Нині фахівці проводять епідрозслідування, адже поліомієліт — вірусна інфекція. Його можуть підхопити як невакциновані діти, так і дорослі — найчастіше через брудні руки, їжу та воду. Хвороба здатна уражати центральну нервову систему і призводити до параліча. І ці процеси попри лікування, незворотні.

Зазначимо, що перші щеплення були винайдені Едвардом Дженнером в кінці 18 століття. Відтоді вчені працювали над новими вакцинами, які зробили революцію в медицині і змінили історію світу. Завдяки вакцинам була повністю ліквідована віспа і усунені інші інфекційні захворювання, такі як поліомієліт, правець і туберкульоз.

Велике прохання до всіх хто це читає зробити репост і поставити лайк і написати будьякий комент, для того щоб якомога більше людей про це дізналося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!