28 Лютого, 2024
На Західній Україні понад сотню жінок, які завагітнілu після вaкцuнaцiї від kоронu тепер хочуть отримати від мера по 100 тис. грн

На Західній Україні понад сотню жінок, які завагітнілu після вaкцuнaцiї від kоронu тепер хочуть отримати від мера по 100 тис. грн

В Івано-Франківську вже більше сотні жінок, які завагітніли після вакцuнації проти к0віду, хочуть отримати обіцяні мером Русланом Марцінківа 100 тис. Грн. Про це сам Марцінків розповів в ефірі радіо “Західний полюс” 16 вересня.
Мер пояснив, що багато дівчат і жінок вірять в міф, що після вакцuнації не зможуть мати дітей.

“Я так жартома сказав, що будемо виплачувати 100 тис. Грн. У мене сьогодні більше 100 заявок від жінок, які після вакцuнації просто в Viber і Facebook посилають, коли вони перший раз вакцuнувалuся, другий і коли завагітніли”, – повідомив він.

контекст:
7 вересня міський голова Івано-Франківська під час оперативної наради заявив, що  виплатить премію першій жінці, яка завагітніє після вакцuнації протu к0віду . На нараді була керівник міського перинатального центру Марія Бойко, яка висловила готовність виконати доручення мера, хоча і зазначила, що не знає, як таке відстежити.

Пізніше він написав у Facebook, що пожартував.

9 вересня мер розповів , що від жінок почали надходити звернення про винагороду. “Отже, повідомлю: в моїй приймальні вже телефони червоні! Дівчата ледь встигають відповідати – дзвонить купа вагітних і запитують, як отримати гроші. Тобто вагітніють після вакцuнації, вагітніють! І роги з копитами після вакцинації не виростають”, – зазначив Марцінків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!