4 Березня, 2024
На Росії nаніка! Британія 25 хв тому оголосила неrайне створення з Україною та Польщею нового потужного альянсу. ФОТО

На Росії nаніка! Британія 25 хв тому оголосила неrайне створення з Україною та Польщею нового потужного альянсу. ФОТО

Велика Британія анонсувала створення нового союзу з Польщею та Україною. На такий крок офіційний Лондон готовий піти через загрозу російської агресії на українській території. Про це під час виступу в Інституті Лоуі повідомила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс. Ініціатива створення альянсу належить саме Лондону.

Такий альянс допоможе захистити Європу, – Трасс.
Глава МЗС вважає, що співпраця країн допоможе захистити свободу та демократію в Східній Європі. Також Британія готує новий пакет підтримки України – мовиться про оборонне озброєння.

Ми працюємо з нашими партнерами над заходами впливу, спрямованими на російський фінансовий сектор та фізичних осіб. Ми також зміцнюємо наше партнерство після переговорів в Лондоні в грудні – і ми сприяємо новим тристороннім зв’язкам з Польщею та Україною,– повідомили у пресслужбі британського уряду.

Міністерка звернулась до всіх союзників, вона закликала активізуватись та продовжити підтримку України та впливати на Росію задля деескалації.

У МЗС Британії впевнені, що загроза є цілому світу. Трасс впевнена, що те, що відбувається в Східній Європі має важливе значення для всього світу. Загрози не є регіональними.

Позиція Британії щодо можливої агресії Росії: Раніше ЗМІ повідомили, що Британія направила в Україну 30 військових з елітних підрозділів

В МЗС Британії порівнювали можливий наступ Росії в Україні з радянським вторгненням в Афганістан. Дипломати кажуть, що атака росіян може призвести до великих втрат.

Також у Міноборони Великої Британії заявляли, що Лондон готовий збільшити військову допомогу Києву. Мовиться передусім про постачання зброї.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!