18 Червня, 2024
Ми зібралися разом щоб відкрити людям цю таємницю: Магдалена та Хаял Алекперов приг0ломшили-розповіли про…

Ми зібралися разом щоб відкрити людям цю таємницю: Магдалена та Хаял Алекперов приг0ломшили-розповіли про…

Завдяки силі і дару екстрасенсів, ми зможемо зазирнути в майбутнє і дізнатися, що очікує Україну в цьому році.

Закарпатська віщунка Магдалена Мочіовські є чи не найвідомішою мольфаркою. Вона не раз пророкувала події майбутнього, які потім збувалися з високою точністю. Магдалена завжди володіла незвичайним баченням і розуміла, що насправді відбувається навколо.

Магдалена дала зрозуміти, що Путін налаштований серйозно, він жадає заволодіти українськими землями. У нього вийде відхопити певні землі. Але ті повернуться через пару десятків років назад. Наприклад, Крим сам попроситься під крило України. Поряд з цим Росія почне потихеньку в’янути. Будуть закінчуватися ресурси, свою роль зіграють санкції. Поряд з масовим хвилюванням зросте невдоволеність. Російська сторона зможе відчути всі негаразди, які вона роками сіяла на українській стороні.

Хаял Алекперов про майбутнє українського народу

Гороскоп від Хаяла Алекперова для України говорить про те, що людям треба готуватися до загострень на політичній арені. Всі вже втомилися від конфлікту на Донбасі, а тому припинять допомагати Україні. Польща і зовсім стане дуже негативно ставитися до української держави.

Але народ не повинен відповідати такою ж агресією. Йому варто стримати себе, така поведінка піде тільки на користь. Також Хаял вважає, що дуже скоро українці дізнаються страшні таємниці. Вся та інформація, яка переховувалася роками, нарешті стане народним надбанням.

Будуть засуджені політики, бізнесмени, чиновники і багато інших. При цьому суд буде народним. Це буде розправа над тими, хто приніс чимало лиха українському народові. Особливу увагу буде приділено корупціонерам. Ці відкриття очистять країну від недостойних людей. Хтось із них утече, хто опиниться за гратами, а деякі зовсім будуть вбиті.

Екстрасенс вважає, що кожному уготована така доля, яка відповідає кількості його діянь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!