21 Липня, 2024
Моя донька сидить в декреті і вийшло так, що й одягнути зараз їй нічого: погуляти з дитям, звісно є, що надіти, а от кудись вийти – одягу гарного немає. Нещодавно зять сказав моїй доньці, що він їй купуватиме все, але гроші на одяг принципово давати не буде. В’ячеслав сказав, щоб вона відкрила свою шафу і одягала, що є

Моя донька сидить в декреті і вийшло так, що й одягнути зараз їй нічого: погуляти з дитям, звісно є, що надіти, а от кудись вийти – одягу гарного немає. Нещодавно зять сказав моїй доньці, що він їй купуватиме все, але гроші на одяг принципово давати не буде. В’ячеслав сказав, щоб вона відкрила свою шафу і одягала, що є

Мій зять сказав моїй доньці, що грошей на одяг більше їй не даватиме, принаймні зараз. Користується тим, що Марина зараз в декреті сидить. Але ж вона з їх дитиною сидить. Щоб там люди не говорили, але я впевнена, що чоловік пізнається в декреті. І, як виявилося, мій зять і показав себе у всій красі!

Моїй дочці 29 років. Заміжня вона 4 роки і зараз сидить вдома з півторарічною донькою. Живуть вони в квартирі чоловіка В’ячеслава. І до недавнього часу в її родині все було тихо і добре: квартира є, машина є, у батьків чоловіка гарний заміський будинок, ставилися вони до невістки завжди чемно, без різного роду повчань.

Марина, як народила за містом у свекром і жила перші пів року. Зять туди до неї їздив. Сваха не працює, допомагала з онукою дуже добре.

Свекруха Марини не працює все життя, ще відтоді як народила сина. Через 5 років на світ з’явилася ще й дочка, так що думки про роботу свекруха залишила остаточно.

Чоловік її, сват тобто, все життя заробляв, дай Боже кожному, чого б їй не сидіти. Марині моїй спочатку В’ячеслав теж говорив: забезпечу усім я свою сім’ю сам, навіщо тобі працювати, займайся будинком, дитиною, ще будуть дітки. Але ще раз стати мамою Марина тепер не хоче, чекає не дочекається, коли на роботу можна буде вийти.

А недавно виявилося, що моїй Марині з дому вийти немає в чому. Ні, погуляти з дитиною речі є, врешті-решт, той джинсовий комбінезон, в якому вона 9 місяців до народження дитини ходила. Але ні на свято, ні в гості, ні просто вбратися гарно – речей немає.

З Мариною сталася звичайна історія: після народження дочки, та що там, ще на останніх місяцях, молода жінка добре додала у вазі. Сама вона не сумувала, думала, що в турботах про малятко вона стане стрункою і все стане на свої місця.

Зять нічого не говорив весь цей час. Але час минав, турботи і безсонні ночі були як у всіх, а вага не йшла, лише додавалася.

І я сказала доньці, мовляв, скажи чоловікові, мовляв, гардероб треба оновити. Чоловіки натяків не розуміють. Прямо йому скажи, а ще краще, суму йому озвучити треба. Ось прийде час на роботу виходити, там так, там треба буде багато всього.

Марина радо пішла, але почула від чоловіка дуже несподівану відповідь:

– У тебе повна шафа хороших нових речей, – відповів дружині В’ячеслав, потрібно просто зробити так, щоб ти знову в них влізла. Я все чекав, коли ти помітиш і зрозумієш, що треба привести себе у форму і знову стати стрункою.

Я вважаю, що зять пошкодував грошей. Наступного дня він привіз якісь там креми і косметику, яку дружина замовляла, все це коштує недешево. Але В’ячеслав сказав, що на одяг грошей принципово не дасть, щоб дружина сама задумалася і щось робила, щоб стати красивою та стрункою.

Я не розумію такого. Вважаю він не правий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!