19 Квітня, 2024
“Молодий Скрябін!”: учасник Співають всі змусив Могилевську, Приходько, Матвієнко та інших аплодувати стоячи

“Молодий Скрябін!”: учасник Співають всі змусив Могилевську, Приходько, Матвієнко та інших аплодувати стоячи

16-річний Муаяд Абдельрахім переспівав хіт Кузьми Скрябіна на шоу “Співають всі”

Як пише Politeka.net, “Співають всі” – нове музичне талант-шоу, що почали транслювати 21 серпня 2021 року на телеканалі ТРК “Україна”. Головне завдання учасників шоу – змусити підспівувати якнайбільше членів журі, який на цьому шоу аж 100. Голова суддівського складу – співачка Наталя Могилевська.

Так, в одному із випусків на шоу співав 16-річний Муаяд Абдельрахім з Одеси. Його мама – українка, а батько – араб. Хлопчик родом із столиці Сирії Дамаска. На талант шоу 16-річний Муаяд виконав хіт загиблого Андрія Кузьменка (Кузьми) “Люди як кораблі”.

Виступ хлопцям сподобався усім суддям, він отрмав максимум 100 балів та пройшов у фінал.

 

У коментарях під відео шанувальники порівняли 16-річного Муаяда Абдельрахіма із молодим Кузьмою.

“Хлопець найбільше достойний перемоги в цьому шоу. Молодчинка. Заспівав супер”, ” Я прослухала напевно разів з 10 і кожен раз в мене були мурашки по шкірі, напевно заради таких людей потрібно було робити цей проект🤗😊❤️❤️❤️❤️”, “Унікальне виконання, була пісня Кузьми ,але в ній не було Кузьми, не було кривляній і породій ,було власне прочитання , але не порушено інтимного і сокровенного цього музичного шедевру”, “Молодий Скрябін.Це феєрично!!!!!!!!!!!!!!!Віддала б всі пісні Андрія співати цьому молодому хлопцеві”, – написали в мережі.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!