29 Лютого, 2024
Мазур Алла: українці, всі хто мене знає, наступив день, який для мене емоційно складний. Я вперше зустрічаю його без мами. Скажіть своїм близьким люблю сьогодні.

Мазур Алла: українці, всі хто мене знає, наступив день, який для мене емоційно складний. Я вперше зустрічаю його без мами. Скажіть своїм близьким люблю сьогодні.

Друзі, Сьогодні мій День, коли особливо хочеться з вами поспілкуватися…Відверто, щиро і по душах…

Від недавнього часу маю завдання переконати всіх що раннє діагностування рятує життя, і ми здатні подолати важкі хвороби.Але цей день народження для мене емоційно складний.

Вперше зустрічаю його без мамиАле я не можу навіть подумки вимовити слово ніколи. Мама зі мною.Тому в цьому ефірі сніданку дивилися сімейні фото, які ще нікому не показувала на загал і згадували.Дитячі, зворушливі.

Наші радісні сонячні спогади. Я встигла мамі показати світ.А ще сьогодні маю нагоду попросити врятувати вас маму маленького хлопчика Захарчика Оксану.Вона мужньо бореться з раком і має шанс на одужання. Щодвамісяця протягом двох років їй потрібні дороговартісні ліки.Реквізити і всі подробиці

Читайте історію Оксани за посиланням: https://tsn.ua/…/oksane-nuzhna-pomosch-chtoby-ne-dat…Реквізити для допомоги:Монобанк5375414124371179Лисенко Оксана ПетрівнаПриватбанк4149499381687944Лисенко Олександр Вікторович (чоловік Оксани)Цінуємо кожен день з нашою родиною, друзями.

Скажіть своїм близьким люблю сьогодні. Заплануйте фотосесію разом.Помиріться, якщо ви посварилисяБо кожна хвилина разом безцінна!

Алла Мазур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!