27 Лютого, 2024
Марина Порошенко емоційно звернулася до «слуг»: “Що ви собі дозовляєте, може нагадати вам що ви знаходитеся не в цирку»

Марина Порошенко емоційно звернулася до «слуг»: “Що ви собі дозовляєте, може нагадати вам що ви знаходитеся не в цирку»

Дружина лідера «ЄС» Марина Порошенко закликала не допустити політичного переслідування п’ятого президента Петра Порошенка.

Сьогодні, 20 січня, лідер «Європейської Солідарності» у Києві Марина Порошенко закликала колег Київради відкинути політичні розбіжності та підтримати звернення до Парламенту, Офісу президента та Генпрокурора, щоб не допустити переслідування п’ятого глави України.

Вона нагадала, що до 2019 року Петро Порошенко виступав на захист демократичних процесів, а тепер його звинувачують у держзраді. » Все помнят, как мы получили безвиз. Сегодня все этим пользуются, но почему-то забыли, чье это достижение. Почему-то все забыли, как мы создавали вместе мощную украинскую армию, которая сейчас дает нам возможность сидеть в этом зале и быть оппонентами «Чомусь ми забули, як разом боролися за те, щоб в Україні говорили українською «, — нагадала Марина Порошенко. У своїй промові вона акцентувала увагу на тому, що саме під час президентської каденції її дружина в Конституції було закріплено європейські прагнення та рух у НАТО.

» Хіба може бути зрадником людина, яка це зробила за 5 років? » — наголосила Порошенко. За її словами, всі, хто підтримує справу проти екс-президента, діють на користь Кремля. » Задайте самі собі питання: тоді на яку країну працюєте та інтереси якої країни захищаєте? Може, вони працюють на нашого ворога. Може, вони люди Путіна та п’ятої колони? — Запитує Порошенко. — Це питання виключно в публічній площині, не порушує закон , як хтось це намагається викрутити.

Досить займатися еквілібристикою та перекручуванням фактів! Ви не в цирку! Потрібно це зрозуміти і бути більш відповідальними за долю держави та долю Києва ”. Наприкінці промови вона ще раз закликала протистояти політичному переслідуванню її чоловіка та підтримати опозицію. Нагадаємо, Арсен Аваков також  закликав  політиків України об’єднатися для захисту країни від російської агресії. Держсекретар США Ентоні Блінкен  радив  звернутися до національної єдності на тлі загрози РФ. А сам Порошенко перед судом 19 січня  нагадав  президенту Зеленському про його жарти з роялем. Автор: Анастасія Югова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!