19 Квітня, 2024
“Мамо, ти для мене найдорожча у цьому світі. Але я Галю люблю до сих пір, тому ніколи не пробачу, що ти нас розвела”

“Мамо, ти для мене найдорожча у цьому світі. Але я Галю люблю до сих пір, тому ніколи не пробачу, що ти нас розвела”

З чоловіком ми одружилися ще зовсім молодими та виховуємо 2 дітей. Мій Микола заробляє мало, тому всю сім’ю я тягла на своїх плечах. Чоловіку було байдуже на те, що нам завжди чогось не вистачало, сказав, що на іншу роботу не піде.

Син був старший та вчився на медичному фокультеті. Я з нетерпінням чекала, коли він закінчить інститут, щоб зітхнути з полегшенням, але сталося все не так.

Одного вечора розпочав він мені розповідати, що не уявляє своє життя без Галі. Я знала цю дівчину. Вона була з дитбудинку, ні грошей, ні хати у неї не було, навіщо мені така невістка?

Я почала відмовляти сина, а той вперся за своє. Я знала своїх дітей, тому в обмін на дорогі подарунки, він пообіцяв кинути свою Галю. Як виявилося, дівчина вже і заміж зібралася, хотіла весільну сукню приміряти. Правда, Олег не відповідав не телефонні дзвінки.

Але одного дня, Галя прийшла до нас додому й каже, що чекає на дитину. Але я ж перед цим їй все гарно пояснила, що Олег не хоче брати її в дружини. Так і пішла дівчина, мовчки…

Я тоді зраділа, адже дівчина була з характером, такою не покеруєш, та й син би привів її до мене в хату. А мені навіщо таке?

З того часу пройшло уже багато років… Мого сина саджали до в’язниці за страшний злочин, не хочу говорити, що саме, бо мені самій дуже соромно. Коли призначили слухання, то я не повірила своїм очам: суддею була Галя!

Читайте також: “Рідна, ти дуже сильна, ти впораєшся, а от Віра така непристосована вона пропаде одна” – чому вона знову чує ці слова від коханого. Серце розривається від болю

Я хотіла з нею зустрітися, поговорити, пояснити, але вона взяла самовідвід і більше я її не бачила. Мені стало дуже цікаво, як вона зараз проживає. Я розпочала справжні пошуки й внаслідок цього, я дізналася, що у мене є онук. Хлопчику уже 9 років.

Галя була вже не такою бідною сиротою, у спадок отримала будинок, машину. Все це тітонька приховувала, хотіла зробити подарунок на весілля, яке так і не відбулося.

Я була дуже розстроєна, адже власними руками зруйнувала життя сина, який тепер буде ув’язненим, онука, який росте без тата. Для мене це була занадто велика ціна за мої поступки.

Тоді я подзвонила до Галі і попросила зустрітися з нею. Ми поговорили, вона мене познайомила з моїм онуком, чесно скажу, що на той момент я була щаслива. Був суд, сина виправдали – він взяв чужу провину на себе. Після цього всього, я все розповіла сину, а той зі сльозами на очах сказав:

“Мамо, ти для мене найдорожча у цьому світі. Але я Галю люблю до сих пір, тому ніколи не пробачу, що ти нас розвела”.

Олег з Галею та дитиною почали жити разом, а я радо зустрічала їх у власному домі. Дівчина виявилася хорошою та приємною дівчиною …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!