28 Лютого, 2024
Колону “кадuрова” у Гостомелі 20 хв. тому ліквідовано нашими хлопцями ЗСУ. Ця новина вже дійшла до кремля

Колону “кадuрова” у Гостомелі 20 хв. тому ліквідовано нашими хлопцями ЗСУ. Ця новина вже дійшла до кремля

ЗСУ накрили артилерією колону “кадировців” під Гостомелем – ліквідовано Магомеда Тушаєва, керівника 141-го моторизованого полку гвардії Кадирова.

PСУ в ході бою з “кадировцями” на околицях Гостомеля (Київська область) завдали серйозної шкоди чеченським військовим, повідомляють у Мережі.

Народний депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці  у соціальній мережі “Фейсбук ” зазначає, що підрозділи української армії у Гостомелі взяли “кадировців” у полон, поставивши їх на коліна.

Джерела  повідомляють , що в ході бойового зіткнення підрозділи української армії ліквідували чеченського генерала Магомеда Тушаєва, керівника 141 моторизованого полку нацгвардії Чечні. Це один із найелітніших підрозділів Кадирова.

Інформацію про розгром колони “кадировців” та загибель Магомеда Тушаєва у своєму  телеграм-каналі підтверджує лідер українських націоналістів Євген Карасьп, який бере участь у обороні Києва.

Згідно з інформацією, що надходить, чеченську колону розгромила артилерія ЗСУ, тіла загиблих чеченських найманців знаходять на околицях Гостомеля.

При цьому у своєму повідомленні Гончаренко безпосередньо звернувся до голови Чечні Рамзана Кадирова, якому обіцяв багато сюрпризів після вторгнення на територію України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!