28 Лютого, 2024
Колона військ РФ вже за 200 км від Києва… Зеленський 15хв тому виступив з екстреним зверненням (Відео)

Колона військ РФ вже за 200 км від Києва… Зеленський 15хв тому виступив з екстреним зверненням (Відео)

Російська військова техніка, стала табором в 200 кілометрах на північ від столиці України Києва. Притому, що поруч немає полігонів, заявлених в рамках російсько-білоруських навчань.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Conflict Intelligence Team, яка займається розслідуванням військових конфліктів.

Повідомляється, що на станції Річиця в Гомельській області (Білорусь) здійснили вивантаження російських реактивних систем залпового вогню “Ураган”. Пізніше було опубліковано фото табору з військовою технікою в цьому районі, на ньому зображено транспортно-заряджаючу машину для “Урагану”.

Також повідомляться, що користувачі соціальних мереж геолокували подібний кадр на відео на шосе М10 в районі зупинного пункту “Іванівка”. Звідти трохи більше 40 км до кордону з Чернігівською областю України і близько 90 км – з Київською.

“Варто відзначити, що в цьому районі немає полігонів, заявлених для російсько-білоруських навчань “Союзна рішучість”, які мають пройти в лютому”, – зазначили в CIT.

Також розслідувачі відзначають, що поява російської техніки в цьому регіоні викликає особливі побоювання, оскільки, за даними джерел CNN, російські війська можуть спробувати захопити Київ для зміни влади в Україні. Відповідно, легше це буде зробити з території Білорусі, щоб не форсувати Дніпро.

Російські війська в Білорусі помітили в 200 км від Києва. Їх там не має бути, - CIT

Фото: російська техніка в Білорусі (t.me/CITeam)

Натомість Президент України Володимир Зеленський записав еквстрене відео і теpміново звернувся до укpаїнців:

«Дорогі гpомадяни…»

ВІДЕО:

Володимир Зеленський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!