27 Лютого, 2024
Кажуть, що таким розгніваним Зеленського ще не бачили після того, як українці сказали своє чітке слово щодо його другого терміну “ЗЕПрезидента”

Кажуть, що таким розгніваним Зеленського ще не бачили після того, як українці сказали своє чітке слово щодо його другого терміну “ЗЕПрезидента”

Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. А проти його другого терміну висловились майже 64% українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією SOCIS. Згідно із дослідженням, за Зеленського за жодних обставин не будуть голосувати 32,4% опитаних.

63,8% проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. «За» висловились 26,4% опитаних. 67,4% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. 18,5% вважають, що у правильному.

При цьому якби вибори президента України відбувалися наступної неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 16,7% від усіх респондентів. За Петра Порошенка – 12,3%.

Інші кандидати: Юлія Тимошенко 8,6%, Юрій Бойко 7,9%, Ігор Смешко 5,1%, Дмитро Разумков 4,9%. Інші політики мають менші результати.

Дослідження проводилося 11 – 16 грудня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

За неофіційною інформацією з власних джерел стало відомо що коли Володимиру Зеленському показали результати опитування то таким розгніваним його ще не бачили…

Ось що з цього приводу сказали українці

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!