27 Лютого, 2024
Інформація підтвердилася! Прямо зараз під час суду над Порошенком – різко стало погано, викликали швидку

Інформація підтвердилася! Прямо зараз під час суду над Порошенком – різко стало погано, викликали швидку

Судді, який має оголошувати рішення про запобіжний захід Петру Порошенку, нібито стало погано. Мовиться про Олексія Соколова. Говорили, що довелось звернутись до медиків.

Першими про ймовірне погіршення самопочуття судді повідомили прихильники п’ятого президента, які зібралися під судом. Про це повідомляє журналістка 24 каналу з місця події.

Наразі невідомо, у якому стані перебуває суддя. Прихильники Порошенка з-під зали суду переконані, що Соколов симулює, бо нібито боїться виносити рішення про запобіжний захід.

У суді заперечили

Однак канцелярія Печерського райсуду Києва спростувала інформацію про те, що судді стало погано. Стверджують, що Соколов перебуває у нарадчій кімнаті.

Хто такий Олексій Соколов

Соколова на посаду судді Печерського районного суду Києва призначив у 2017 році сам Порошенко. Однак у 2019 році він отримав негативний висновок Громадської ради доброчесності. Для цього було кілька причин:

  • суддя не задекларував вчасно своє майно,
  • ухвалював рішення російською мовою, що є недбалим оформленням документів,
  • порушував терміни надсилання судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень. Мовиться про 3 справи.

Ухвалював рішення у справах активістів

Соколов ухвалював рішення щодо гучних справ. Наприклад, він приймав рішення про запобіжний захід активісту Майдану Івану Бубенчику у 2018 році. Крім того, суддя розглядав клопотання про обрання “запобіжки” волонтерці Марусі Звіробій (Олені Біленькій) у 2020 році. Тоді мовилось про погрозу вбивства президента Володимира Зеленського.

Крім того, Соколов дотичний до справи “Кузні на Рибальському. Він обирав запобіжний захід директору заводу Валерію Шандрі у 2021 році.

Справа Порошенка: що треба знати

  • Порошенку 17 січня обирають запобіжний захід у Печерському суді. Мовиться про звинувачення у державній зраді. Справа стосується постачання вугілля з окупованих територій.
  • Слідство стверджує, що у 2014 – 2015 роках Порошенко використав свої повноваження президента, щоб незаконно припинити постачання вугілля з ПАР. Все для того, аби нібито підписати контракт на постачання вугілля з окупованих територій Донбасу.
  • Іншими фігурантами справи є проросійський нардеп Віктор Медведчук, який був “комунікатором” між Україною та Росією.
  • Петро Порошенко фактично місяць перебував за кордоном та повернувся в Україну тільки вранці 17 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!