19 Червня, 2024
“І вона виймає з сумочки $ 60 000”, – Притула розповів, що українка попросила волонтера купити для ЗСУ

“І вона виймає з сумочки $ 60 000”, – Притула розповів, що українка попросила волонтера купити для ЗСУ

Притула розповів про особисте прохання жінки, яка пожертвувала для ЗСУ 60 000 доларів.

Відомий український шоумен і телеведучий Сергій Притула, що допомагає українським військовим волонтерської допомогою на передовій, розповів про примітному випадку великого грошового пожертвування, що надійшов для ЗСУ. В інтерв’ю виданню  LB.ua Притула розповів, як вирішив нагадати українцям на своїй сторінці в соціальній мережі про війну, яка триває на Донбасі.

Частина передплатників в коментарях зазначила, що, незважаючи на загибель ворога, дивитися відео для багатьох дискомфортно.

“Я виставив відео роботи наших мінометників , які ліквідували Сепар. І написав: це, щоб ви не розслаблялися і розуміли, що таке війна. В коментах мені відповіли: блін, що ти робиш, ми даємо тобі гроші на армію, але не показуй нам такого. Їм було дискомфортно ” , – зазначив він.

Однак серед українців поширена й інша точка зору: Притула розповів про те, як українка пожертвувала військовим ВСУ велику суму грошей розміром в 60 000 доларів. Більш того, вона наполягла, щоб на гроші для підрозділу української армії було закуплено летальну зброю, яке буде допомагати ВСУ ліквідувати противника.

“Але потім прийшла жінка до мене на зйомки, в гримерку. У віці, як моя мама. Каже:” Я стежу за вашою роботою і хочу трошки допомогти. Ось вам грошей, купите щось для снайперів “. І вона виймає з сумочки 60 000 доларів. Я кажу:” Пані, це 60 тисяч доларів, на ці гроші можна спокійно старість в Ніцці прожити ” . Вона говорить:” У мене все в порядку, діти забезпечені, я просто хочу, щоб нашим солдатам ви щось хороше купили , і нехай вони воюють “.

Ми сіли думати, що на ці гроші можна купити, це ж велика сума. Пишу тій жінці: “Давайте ми за ці бабки накупимо камер і по всій лінії розмежування встановимо, це допоможе. А вона відповідає:” Сергій, я вам дала ці гроші не для того, щоб ви купили камери. А для того, щоб наші солдати ліквідували ворогів. А я кажу: “Ви ж моя радість, я вас почув”, – зазначив Притула.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!