21 Липня, 2024
Хватить мене обливати брудом, я сама тупанула – сама і відмию: Alyona Alyona миє Софійську площу після свого дрифту (Відео)

Хватить мене обливати брудом, я сама тупанула – сама і відмию: Alyona Alyona миє Софійську площу після свого дрифту (Відео)

Реп-виконавиця Alyona Alyona, яка була присутня під час скандальної зйомки компанії Red Bull, внаслідок якої було зіпсовано бруківку на Софійській площі, долучилася до процесу прибирання.

Джерело: кореспондент “Укрінформу” з місця події

Пряма мова: “”Ми тут через те, що Red Bull так і не надав офіційної інформації про те, що відбувалося, є в нього дозволи чи ні, окрім одного сторіз в Інстаграмі з вибаченнями. Ми вирішили діяти не словом, а ділом, оскільки я тут була і все це бачила, хоча була впевнена в тому, що всі дозволи є і клінінг помиє це все швидко. Це відбувається не так швидко, як хотілося”.

Деталі: Alyona Alyona також закликала представників компанії Red Bull UA надати офіційні коментарі щодо інциденту, а не “просто опублікувати сторіз в Інстаграмі”.

Що передувало: Зазначалося, що прибирання бруківки на Софіївській площі у Києві від слідів дрифту, що залишилися внаслідок зйомок компанії Red Bull UA 10 серпня, триватиме ще декілька днів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!