19 Червня, 2024
“Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине”, – Порошенко вшанував пам’ять захисників України

“Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине”, – Порошенко вшанував пам’ять захисників України

14 жовтня в Україні святкують День захисників і захисниць країни, День українського козацтва, День Покрови і УПА. Вшанував пам’ять загиблих воїнів Збройних Сил України та Петро Порошенко.

Колишній президент України Петро Порошенко, ветерани АТО, депутати та активісти вшанували пам’ять полеглих захисників ВСУ в боротьбі з російськими найманцями. Сама церемонія проходила в меморіальному комплексі “Зал пам’яті” на території Міноборони України.

Меморіал був відкритий в 2018 році за сприяння Петра Порошенка. Щодня там відбувається ритуал зі згадуванням бійців ВСУ, які загинули в боях за Україну і в миротворчих місіях з 1992 року, повідомляє лідер партії “ЄС” на своїй сторінці в facebook.

Екс-президент заявив, що завдяки загиблим солдатам ВСУ вся Україна може жити мирним життям.

Під час заходу родині загиблого морпіха Ярослава Журавля вручили нагороду Знак народної пошани “Слава Україні”. Нагороду вручав Ігор Гордійчук, начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.

Дочка Журавля вступила в 2021 році до Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.

Партія “ЄС” вимагає від президента України присвоїти Ярославу Журавлю звання “Герой України”.

Під час заходу Порошенко підкреслив, що рано чи пізно, але агресор в особі Росії піде з території України. Також політик привітав усіх захисників і захисниць України зі святом, особливо тих, хто зараз несе службу на Донбасі на передовій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!