18 Червня, 2024
Хто стане наступним президентом України: експерти вже знають ім’я…

Хто стане наступним президентом України: експерти вже знають ім’я…

З’явилась інформація з приводу того, хто з політичних діячів міг отримати перемогу на президентських виборах, якби вони проходили зараз. Таким чином, якби вони проходили на початку лютого 2021 року, то лідирували б три кандидати, серед них: Володимир Зеленський, Юрій Бойко та Порошенко. У другому турі перемогу одержав би чинний президент, що підтверджують дані опитування Центру Разумкова.

Опитування показало, що у першому турі найбільшу підтримку українців отримав би Зеленський, а це 16% усіх опитаних або 23% тих, хто взяв би участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Водночас за Бойка віддали б свої голоси 13% і 20% опитаних, а за Порошенка – відповідно 12% і 18%.

Також деякі готові були б проголосувати за Юлію Тимошенко – а саме 8% і 11%, за Ігора Смешка – 3,5% і 5%, за Анатолія Гриценка – відповідно 2,5% і 3%, а за Володимира Гройсмана і Олега Ляшка голосувати готові 2% і 3%. Варто відзначити і те, що в разі другого тура виборів президента України фігурували б чотири кандидати: Зеленський, Бойко, Порошенко, Разумков.

Між іншим, дослідження було організоване Центром Разумкова в період з 29 січня по 3 лютого 2021 року по всій Україні, окрім окупованих Росією територій. Проте загалом фахівцями за місцем проживання було опитано 2019 респондентів. При цьому теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95, що теж відмічається фахівцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!