21 Липня, 2024
Хлопець y класі прини3ив дівчину 15 років, зірвавши з неї бюстrальтер. Подuвіться як вчинила мама дівчинки …

Хлопець y класі прини3ив дівчину 15 років, зірвавши з неї бюстrальтер. Подuвіться як вчинила мама дівчинки …

Так хто ж повинен нести відповідальність за те, що відбувається в школі? Батьки або все ж вчителі і директор? Чи розповідаєте ви своїм дітям, в чому виражається доmаrання і як потрібно від них захищатися?

Ця історія показує, що якщо ви навчите дітей правильній поведінці і розуміння простих речей, то ви забезпечите дитину і себе в майбутньому від виникнення неприємних ситуацій.

Хлопець допікав свою однокласницю постійно. Це все дійшло до того, що він розстебнув їй в класі бюстr@лтер, а дівчинка захищаючись уdарила його по обличчю двічі. Адміністрація школи подзвонила батькам. І історія знайшла інший зміст …

Мати дівчинки була на роботі. До кінця її зміни залишалося 2 години. Вона працювала медсестрою. Телефон залишила в роздягальні. Тому адміністрація школи подзвонила на робочий.

Коли жінка відповіла, то їй сказали, що її дочка уdаріла хлопчика по обличчю і це все дуже серйозно. І більше ніяких пояснень.

Жінка приїхала в школу через 1 годину. Директор зустрів її зі словами: «Ми вас дуже довго чекали!». Крім директора в кабінеті були класний керівник, батьки хлопчика і сам хлопець з кр0вю на обличчі.

  • Вибачте, – відповіла мати дівчинки, – у мене було багато роботи. Ось останні 40 хвилин я накладала шви 7-ми річній дитині, якого мати вдарила k0вшом по голові, а потім давала пояснення поліції.

Директор після цих слів почервонів і перевів тему розмови до суті.

  • Хлопчик смикав вашу дочку за бюстr@лтер, а вона взяла і вдарила його двічі по обличчю так, що у нього пішла кр0в. Матері здалося, що директор звинувачує її дочку. Тоді вона сказала наступне:
  • Все зрозуміло! І вас цікавить буду я висувати звинувачення батькам хлопчика і школі, що дозволили статися такому приниженню щодо моєї дочки?

Всі присутні помітно занервували. Ніхто не очікував такої відповіді від жінки. Учитель відповіла:

  • Це не такий серйозний випадок! Трагедії не сталося, давайте залишатися спокійними.

Директор: «Ви не розумієте ситуації»

Мама хлопчика стала ридати, а жінка стала розмовляти з дочкою.

Дочка жінки «Він тягнув мій лuфчuk. Я поскаржилася вчителю, але він сказав, щоб я не звертала ніякої уваги. Коли він його розстебнув, я його вдарила.»

Коли мати почула слова дочки, вона запитала у вчителя, чому він дозволив одному о6іжать іншого і не вжив жодних заходів.

  • Дозвольте, я зараз доторкнуся до передньої частини ваших брюк? – Звернулася мати дівчинки до вчителя.
  • Ні! Ви з глузду зїхали! – Відповів учитель.

Тоді мама запропонувала учителю підійти до мами хлопчика і смикнути її за ліфчuк.

Директор: «Ваша дочка ударuла хлопця-однокласника!»

  • Ні! – Відповіла мама дівчинки. – Вона захистила себе від доmагань однокласника. Скільки разів вона повинна була дозволити цьому хлопцю торкатися до себе, якщо вчитель не хотів її захищати, хоча він повинен був. Подивіться, моя дочка зростом 168 см, а цей хлопець майже 2 метри. Він сильніший і вищий її »

Мати хлопця ридала на весь кабінет директора, а його батько почервонів

  • Якщо ви і ваші вчителі не дозволяють з собою так поводитися, то чому це дозволено хлопцю по відношенню до 15-річній дівчині? Я повідомлю про це в Адміністрацію. А ти … – звернулася вона до хлопця, – якщо ще раз доторкнешся до моєї дочки, я посаджу тебе за сеkс@льне домагння. Ти зрозумів мене?

Жінка не залишила цю справу просто так. Вона подзвонила в адміністрацію міста, яка була в шоці від дії вчителя і директора, і обіцяли розібратися.

Завжди будьте на боці дитини в таких ситуаціях. Ніколи не мовчіть. Захищайте своїх дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!