21 Липня, 2024
Хлопець відремонтував квартиру своєї 89-річної бабусі. Фото до і після ремонту

Хлопець відремонтував квартиру своєї 89-річної бабусі. Фото до і після ремонту

Мене виховала бабуся, тому півжиття я провів в цій квартирі. Вона змогла замінити мені батьків, і я перед нею за це в неоплатному боргу. По роботі мені довелося переїхати в інше місто. Однак я намагаюся постійно приїжджати до бабусі в гості. Їй вже 89 років, тому відвідую я її часто.

Велику частину часу вона проводить вдома і іноді виходить прогулятися з подругами. Я дуже хотів, щоб моя бабуся жила в комфортній квартирі, тому я почав потроху робити ремонт. Майже всі кімнати зробили фахівці з ремонту, оскільки робота не дає мені можливості цим займатися і плюс інше місто.

Однак свою відпустку я вирішив повністю провести у бабусі і заодно зробити ремонт у вітальні своїми руками. Нехай я і поспішав, так як відпустку не особливо довга, але ремонт вийшов хорошої якості. Бабуся попросила залишити деякі старі меблі, оскільки вони їй нагадують про минулі дні. Я не сперечався. Фотографії ремонту ви побачите нижче, а зараз я хочу показати знімок вітальні до переробки:

Підлога вся стерлася, шпалери відвалювалися, були помітні шви. З стелею не краще. Так що ремонт повинен був відбутися в будь-якому випадку. Бабуся попросила вікно не чіпати, тому залишилося дерев’яне. Двері теж довелося тільки пофарбувати. Замінив старий карниз на новий і повісив повітряний білий тюль. Стелю встановив підвісну і на неї приклеїв пластикові панелі, а під ними якраз сховав всю проводку для світла. Встановив точкові лампи. Вистачило чотирьох. Їх вистачає на всю кімнату, тому не потрібні люстри або якісь ще світильники.

Стіни були трохи нерівні, тому вирівняв я їх за допомогою шпаклівки. Це робилося швидко і досить легко. Єдине це те, що кімната велика, тому зайняло багато часу. Шпалери ми з бабусею вибрали світлі.

На підлогу постелив лінолеум і встановив нові плінтуса. Стару шафу замінив новою сучасною. Дверцята у неї не скриплять, як у минулої. Поставив просту стінку, в ній полиці різної висоти. Купив комод, в якому тепер зберігаються мої речі. Скоро привезуть велику плазму, щоб бабусі було не нудно. Довго вибирав диван, щоб він був зручним, і бабуся могла з нього легко встати.

Ось так пройшла моя відпустка. Із задоволенням для моєї душі і користю для бабусі. Вона до речі залишилася дуже задоволеною. А як вам мої старання?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!