19 Липня, 2024
Хіба, я кoгoсь з вас зрадив? Що це за собачі питaння? Тiльки що пoявилoсь відeo як Уcик не дoбиpаючи слів відпoвів журналістці

Хіба, я кoгoсь з вас зрадив? Що це за собачі питaння? Тiльки що пoявилoсь відeo як Уcик не дoбиpаючи слів відпoвів журналістці

Боксер Олександр Усик, який володіє титулом чемпіона світу за версією WBO в першій важкій вазі, в досить різкій формі дав відповідь на питання журналістів, чи є Крим Україна.

Як передає replyua.net, на прес-конференції Усик, коли йому поставили запитання «Крим – це Україна?» назвав журналістів провокаторами і відмовився прямо відповідати на запитання.

«Крим – це Україна? Знаєте, я не папуга, який буде повторювати сто разів що, де, коли … У вас є можливість поїхати туди без подолання кордону? Ви можете полетіти на літаку туди? Будь ласка, скажіть, Ви мене хочете провокувати і говорити подібні дурниці мені, щоб потім якісь люди з не зовсім нормальним мисленням заявляли: «Ти пес, зрадник» тощо. Кого з вас я зрадив, що ви мені такі собачі питання задаєте? Я представляю Україну в усьому світі. Піднімається український прапор. Гімн грає український. Ось моя відповідь вам, провокатори », – сказав Усик.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!